Forum
Losowe zdjęcie
Pod Zamkiem Królewskim
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Badanie dwujęzyczności: Kaszubi mówiący po kaszubsku, proszę o wypełnienie ankiety

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
Mirela
wysłane dnia: 1.3.2012 10:25
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 1.3.2012
z:
Wiadomości: 1
Badanie dwujęzyczności: Kaszubi mówiący po kaszubsku, proszę o wypełnienie ankiety
Witam,
Jestem studentką grenadzkiego uniwersytetu w Hiszpanii, obecnie przebywam w Rosji i tutaj poznaję kulturę Udmurtów, narodu, który znajduje się w podobnej sytuacji jak Kaszubi, Udmurci także walczą o zachowanie swojej pięknej kultury i języka.

Bardzo mnie zainteresowały małe narodowości, sama mam korzenie kaszubskie, pochodzę z Gdyni. Obecnie pracuję nad projektem na temat dwujęzyczności. Bardzo chciałabym porównać funkcjonowanie dwujęzyczności u Kaszubów i Udmurtów.

Zwracam się do wszystkich, którzy władają językiem kaszubskim, by pomogli mi w mojej pracy, wypełniając krótką, 10-minutową ankietę, którą prześlę pocztą.
Mój kontakt: mirelagdy@gmail.com

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
bcirocka
wysłane dnia: 2.3.2012 10:39
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Badanie dwujęzyczności
Gorąco zachęcam wszystkich PT Użytkowników naszego portalu do wypełnienia ankiety przygotowanej przez p. Mirelę.
Ankieta jest krótka i bardzo ciekawa. Jej wypełnienie nie tylko pomoże p. Mireli w pracy, ale umożliwia też głębszy namysł nad samym/samą sobą.
Redakcja-nk
wysłane dnia: 2.3.2012 16:45
Moderator
Zarejestrowany: 8.9.2011
z:
Wiadomości: 92
Re: Badanie dwujęzyczności
Ankietę zapisaną w formacie worda pobrać można TUTAJ
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002