Forum
Losowe zdjęcie
Tuchomie
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Bluzë, fanë z kaszëbsczim Grifã mòżna kùpic...

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
Tobacznik
wysłane dnia: 29.9.2004 15:11
Stały bywalec
Zarejestrowany: 25.5.2004
z:
Wiadomości: 52
Bluzë, fanë z kaszëbsczim Grifã mòżna kùpic...
Bluzë, fanë z kaszëbsczim Grifã mòżna kùpic w Gdini. Króm z nyma rzeczama je na rogù Skweru Kościuszczi i drodżi Swiãtojańsczi (kòle serwisu Plus - a GSM. Co prôwda, są w krómie torbë ze skórë, ale téż prowadzą tam sprzedôż bluzów "z Grifã". Chto chce miec fanã żôłtą z Grifã, mòże zamówic. Sprôwa ta nie je drogô.
Baro zachãcywóm do kùpiwaniô i reklamòwaniô najé Tatczëznë. Òd pôrã dni kaszëbsczi "gadżetë" są stałim towôrã.
Pòzdrówk!
Bazil
miroslaus
wysłane dnia: 4.10.2004 22:16
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 21.3.2004
z: Płd. Kaszebe - Bory Tuch.
Wiadomości: 19
Re: Bluzë, fanë z kaszëbsczim Grifã mòżna kùpic...
No to w końcu można się solidnie zaopatrzyć. Od wyszywania Grifa na czapce ciągle miałem "stygmaty" na paluchach. Taki sklep w Gdyni to lepsze niż polska flaga którą kupiłem w Hamburgu, a na rogu jest mały napis MADE IN SINGAPUR. Czy sklep prowadzi sprzedaż wysylkową - byłoby dobrze bo nie każdy pojedzie extra do Gdyni np. z Brus po Kaszebska Fana.
Pozdrówk Mirk.


----------------
Mirosłôw Gradowsczi - Kaszëbë (Polska).

Mirek
wysłane dnia: 5.10.2004 21:15
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 19.6.2004
z:
Wiadomości: 120
Re: Bluzë, fanë z kaszëbsczim Grifã mòżna kùpic...
Podobne artykuły zdaje się że można kupić w Kościerzynie i Kartuzach (obydwa na rynku) i Szymbarku (Danmar). Tak jest więc po drodze do Gdyni...
Teraz jadę do centralnej Polski (COS w Spale) i chcę sobie kilka koszulek sprawić. Może zrobię jakiś prezent znajomym?...
Pozdrawiam
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002