Forum
Losowe zdjęcie
Kaszubi pod Wiedniem II
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Pytanie do Redaktora Z. Talewskiego: Andrzej Lepper

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
tczewianin
wysłane dnia: 7.12.2006 12:41
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 17.7.2003
z: Pietzkendorf-Müggau
Wiadomości: 779
Pytanie do Redaktora Z. Talewskiego: Andrzej Lepper
Drogi Panie Redaktorze!

Proszę wybaczyć dociekliwość, ale chciałym się dowiedzieć czy nadal uważa Pan przewodniczącego "Samoobrony" Andrzeja Leppera za wzór cnót obywatelskich, Wielkiego Polaka i Pomorzanina? Czy "Samoobrona" jawi się Panu jako autentyczny odruch buntu zdrowej części społeczeństwa?

Ja podtrzymuję swoje wcześniejsze twierdzenie, że miejsce wicepremiera RP Andrzeja Leppera jest w mamrze. Swojego czasu wyraziłem to nieco subtelniej w "Pomeranii".

Pozdrawiam
Tomk Żuroch-Piechòwsczi


----------------
----------------------------------------------------------------
- Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

(Józef Piłsudski do hr. Skarżyńskiego)

ZbynekS
wysłane dnia: 8.12.2006 0:34
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.11.2005
z: Łąg
Wiadomości: 97
Re: Pytanie do Redaktora Z. Talewskiego: Andrzej Lepper
A ja bym był bardziej ostrożny z komentarzami. Na razie to mamy tylko pomówienia jednej pani której do końca też wierzyć nie sposób a już wydajemy wyrok.Poczekajmy co z tego wyjdzie tym bardziej że podtekst jest polityczny.


----------------
Jutro jest pierwszy dzień reszty Twojego życia.

goch
wysłane dnia: 12.12.2006 0:53
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.8.2004
z: Czersk- Słupsk - Borowy Młyn
Wiadomości: 147
Re: Pytanie do Redaktora Z. Talewskiego: Andrzej Lepper
Póki co proszę panie magistrze – redaktorze Tomaszu Żuroch Piechowski
przyjąć w ramach odpowiedzi na pana pytanie niniejsze spostrzeżenia, które w ramach komentarza Od redaktora można będzie przeczytać w najnowszym numerze słupskiego dwutygodnika Moje Miasto- www.mojemiasto.slupsk.pl

Od redaktora !

Co tam panie w polityce?..!

A no...polityk podobnie jak chłop, żywemu nie przepuści. Jeden i drugi ma rozporek, ważną broń za pomocą, której zamierzano dokonać zamachu stanu...! W tym przypadku, dotyczy to tych, które otwierały się za przyczyną pani Anety K.

Nie wierzy Pan?.

Proszę zapytać– wicemarszałka Bronisława Komorowskiego, ostatnio specjalisty od tych zagadnień, których zawiłości rozwiązuje za pomocą prasy jamajskiej i innych egzotycznych dzienników. W tej ostatnio wyrażanej trosce nie jest osamotniony, wspomaga go dzielnie partyjna koleżanka, posłanka - Lwica – Julia Pitera. W tak wspaniałym duecie nie szczędzą oni złośliwości w stosunku do członków Samoobrony a zwłaszcza do wicepremiera– Andrzeja Leppera. Odnotować muszę, że w tym chórze, pozornie do znudzenia stosuje się sprawdzone metody głównego propagandzisty III Rzeszy- nachalność i półprawdy. Z kolei na falach eteru w tych kwestiach brylują, wykreowani przez TVN tuzy z Gazety Wyborczej.
Wyróżnia ich nade wszystko braku szacunku do przedstawicieli najwyższych reprezentantów demokratycznie wybranej władzy państwowej. Brak tegoż szacunku w tym i innych przypadkach jest pierwszym krokiem w stronę anarchii, do której nie powinien swoimi wypowiedziami nawoływać podczas debat w studium telewizyjnym – dziennikarz. Bo, o czym np. świadczą słowa wypowiedziane w jednej z takich rozmów, mianowicie:
„...wicepremier Lepper w demokratycznym państwie nie może zamykać gazety ... może tylko, jak chcę coś zamykać- to konie w swojej stajni...”.

Pani Aneto K., cóż to pani najlepszego narobiła? Czemu pani pamięć jest tak zawodna? Co jest powodem tej słabości, czy ilość erotycznych zdarzeń, która przerosła posiadaną pojemność mózgowych komórek.

Szanowni Panowie, czy nie uważacie, że należałoby na rzecz rozwiązania kłopotów pani Anety - powinniśmy powołać: Honorowy Korpus Dawców Wymazów do prób DNA. Ja pierwszy deklaruje się do przystąpienia do niego. Pomóżmy „grupie pani Anety...” aby raz na zawsze diabli wzięli Leppera i innych podobnych jemu, nie pasujących błękitno krwistym swą obecnością na salonach władzy.

Wątpię, że pod tym apelem przystąpienia do „ korpusu”, podpisze się słupski psycholog Władysław H., którego opinie o wiarygodności „ Anety K. , radośnie publikował Głos Słupski. Otóż jego definicja głosiła (dzisiaj diabli już ją wzięli) że „... Aneta jest bardziej wiarygodna niż parlamentarzyści Samoobrony, którzy wiele już razy udowodnili, że nie mówią prawdę. A to oznacza, że nie można im wierzyć...”

Tyle naukowiec a co na to lud?

Pytani w tej kwestii, czy Aneta K. dawała i czy oni to brali –.sąsiedzi Andrzeja Leppera z Zieleniewa mówili. Np. Rudolf B.: „...opozycja chcę wysiudać Leppera z rządu i dorwać się do koryta, a cały ten sex skandal to sprawa polityczna”. Z kolei Grzegorz O.: „...co to za dziewczyna, co nie wie ile razy z chłopem tego i owego? I takiej wierzyć...?

Wierzyć, czy nie wierzyć jest odwiecznym pytaniem...

Ja ostatnio dałem się nabrać publicznym zapewnieniom pana Romana Giertycha. Dałbym sobie rękę odciąć za to, że jego dążenie do wyrabiania w młodzieży postaw patriotycznych jest problemem bardzo ważnym, że dla tych kwestii znajdzie czas i okaże swą pomoc. Guzik prawda! Przez wiele dni starałem się różnymi sposobami dotrzeć do niego ( elektronicznie, pisemnie, telefonicznie – kończyło się na szczeblu sekretariatu, nawet nie dane mi było uzyskać kontakt z p. Katarzyną Dorosz, asystentka pana ministra) i poprosić o uczestnictwo w inauguracji utworzonej przeze mnie dla młodzieży, chyba pierwszej w kraju edukacyjnej - „Leśnej Izby Patriotyzmu i Tradycji im. Józefa Gierszewskiego Komendanta TOW Gryf Pomorski” Sprawa była wielka, godna uwagi Ministra Edukacji Narodowej czy chociażby w jego imieniu Pomorskiego Kuratora i Oświaty... No cóż poradziliśmy sobie sami świetnie ( także bez nawet najmniejszego zainteresowania ze strony dzisiejszych tuzów mojej zrzeszeniowej organizacji, do której wstąpiłem w...1974 roku) Niech obaj ci oświatowi i zrzeszeniowi notable żałują tego, co sami mogli zyskać będąc w dniu inauguracji tej Izby (9.12.06) wśród nas....


Zbigniew Talewski

talewski@talewski.kaszuby.pl




----------------
„Nigde do zgube
Nie przyńdą Kaszube
Marsz, marsz za wrodziem!
Me trzymome z Bodziem..."
(H. Derdowski – Hymn
Kaszubski)
Pisownia m.in. za "Muzyka Kasz...

tczewianin
wysłane dnia: 12.12.2006 10:19
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 17.7.2003
z: Pietzkendorf-Müggau
Wiadomości: 779
Re: Pytanie do Redaktora Z. Talewskiego: Andrzej Lepper
Szanowny Panie Redaktorze!

Nie wiem dlaczego z takim uporem trzyma się Pan przegranej sprawy? Wicepremier Andrzej Lepper nie jest Janosikiem tylko zwyczajnym złodziejem, miernotą, nierobem, chamem i prostakiem, który otacza się bizantyjskim przepychem za moje i Pańskie pieniądze. Nawet jeśli Aneta Krawczyk okaże się Anną Jarucką bis, nie zmieni to faktu, że działacze Samoobrony dalecy są od ideału przyzwoitego polityka. Jestem w stanie wykrzesać z siebie słowa uznania pod adresem braci Kaczyńskich, którzy - choć nie są moimi idolami - zachowują w polityce daleko posuniętą skromność.

Samoobrona już dawno przestała być autentyczną partią społecznego protestu i stała się rynsztokiem.

Co do Ligi Przyjaciół Rosji (LPR) - sam się Pan przekonał ile warte są frazesy o Ojczyźnie, Narodzie, Patriotyzmie. Liczy się jeno korytko i długie przy nim trwanie.

Z pozdrowieniami
Tomk


----------------
----------------------------------------------------------------
- Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

(Józef Piłsudski do hr. Skarżyńskiego)

ZbynekS
wysłane dnia: 16.12.2006 1:40
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.11.2005
z: Łąg
Wiadomości: 97
Re: Pytanie do Redaktora Z. Talewskiego: Andrzej Lepper
No i wyszło na moje.Tatą nie jest poseł Ł A będzie jeszcze ciekawiej tylko trochę poczekajmy.Wielu Lepper denerwuje bo co by o nim nie mówić to skuteczny on jest.I proszę ostrożniej z tymi "złodziejami" bo to w końcu wicepremier i szacunek dla funkcji się należy.


----------------
Jutro jest pierwszy dzień reszty Twojego życia.

bcirocka
wysłane dnia: 16.12.2006 19:01
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Pytanie do Redaktora Z. Talewskiego: Andrzej Lepper
"Pani Aneto K., cóż to pani najlepszego narobiła? Czemu pani pamięć jest tak zawodna? Co jest powodem tej słabości, czy ilość erotycznych zdarzeń, która przerosła posiadaną pojemność mózgowych komórek".

Co Pan rozumie przez "pojemność mózgowych komórek"? I jaki jest związek owej "pojemności" z "ilością erotycznych zdarzeń"? Przykro mi bardzo, ale nie rozumiem tego fragmentu Pańskiej wypowiedzi. Czy zechciałby Pan to objaśnić, sprecyzować?


| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002