Forum
Losowe zdjęcie
Logo DJK
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Remusowy krąg, kim są obcy i antynikotynizm

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
bcirocka
wysłane dnia: 18.1.2012 13:41
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Remusowy krąg, kim są obcy i antynikotynizm
W Expressie Kaszubskim przeczytałam artykuł o sporach, już szczęśliwie zakończonych!, w gminie Chmielno.
Otóż kiedy twórca Remusowego Kręgu "poprosił o rozważenie dofinansowania Remusowego Kręgu ze środków funduszu antyalkoholowego", wójt Chmielna "poprosił dyrektorkę szkoły w Borzestowie o wykaz osób uczestniczących w organizowanych w jej placówce spotkaniach Remusowego Kręgu. Zapowiedział, że sala za darmo nie będzie udostępniana dla osób obcych, a więc spoza gminy Chmielno".
Po jakimś czasie sprawa została wyjaśniona i wójt stwierdził: "nie ma już żadnego problemu. Bardzo się cieszę, że ludzie robią, to co lubią, że zwłaszcza w te długie zimowe wieczory spotykają się, by dyskutować".
Jak to w Expressie bywa, pod artykułem rozgorzała dyskusja, jedni są po stronie wójta, inni - RK.
Odbiega od tych głosów jeden komentarz, którego fragment zacytuję: "(...) Wójtowi podpowiadam, aby utworzył fundusz antynikotynowy {chodzi o tytoń w każdej postaci}, bo jest duża społeczna potrzeba w tym zakresie".
I to jest ciekawa myśl, moim zdaniem. Nikotyna jest substancją najbardziej uzależniającą z dotąd znanych. Jestem za.
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002