Forum
Losowe zdjęcie
Zakłôd Janielsczi Nôswiãtszi Pannë Marijë (ninia Spòdlecznô Szkòłô nr 1) (2)
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Radio Kaszebe w Malborku

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
sgeppert
wysłane dnia: 13.1.2005 14:59
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Radio Kaszebe w Malborku
Na całej trasie Trójmiasto - Malbork (przez Tczew) Radio Kaszebe jest słyszalne. Na "berlince" między Wisłą a Gnojewem miałem odbiór niemal idealny. W miastach Tczewie i Malborku odbiór był słaby, w zależności od układu budynków niemal zupełnie ginął, ale jakby ktoś się uparł to i tam by złapał Radio.
Korda
wysłane dnia: 18.1.2005 20:13
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.9.2003
z: Kociewie
Wiadomości: 102
Re: Radio Kaszebe w Malborku
Pozdrawiam z Tczewa. Po informacji Staszka jakoby Radio Kaszebe bylo slyszalne w Tczewie, rozpoczalem dlugie poszukiwania. Rzeczywiscie na czestotliwosci 92,3 znalazlem przed chwila Radio Kaszebe. Jest bardzo ciezko znalezc, slychac slabo, raczej same szumy. Aler jak sie chce, to sie cos tam uslyszy. Przed chwila Pan Zbyszek Jankowski prezentował prognozę pogody dla rybaków. Pozdrawiam z Kociewia. K.K.
Michal
wysłane dnia: 24.1.2005 19:16
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 1.4.2004
z: Żulawskich Rubieży Kociewia
Wiadomości: 577
Re: Radio Kaszebe w Malborku
Nie zdzierżę. 2005-1984 na całym świecie równa sie 21. A we Władysławowie 20. Na utrapienie mojej kultury matematycznej na kociewskich Żuławach (2 km na północ od Krzyśka) Radio Kaszëbë jst słyszalne na tyle dobrze bym cały dzień co godzinę mógł słuchać tą bzdurę. Zapomniano tylko dodać, że cały zeszły rok obchodzono 19 rocznicę śmierci Bądkowskiego.....

Odbiór na 4- (ale na mono nie stereo), ale chyba przestanę słuchać. Mylić się rzecz ludzka, ale nie po to państwo mnie uczyło 13 lat matematyki bym teraz cierpiał.

Pozdrawiam

(No może to wina tego, że dzisiejszy dzień jest według walijskich naukowców, Onetu i Radia Kaszëbë najgorszy w roku... zobaczmy jutro).
MK
sgeppert
wysłane dnia: 24.1.2005 19:40
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Radio Kaszebe w Malborku
Cytat:
nie po to państwo mnie uczyło 13 lat matematyki bym teraz cierpiał

Humanista jesteś, nie znasz się

Dziś byłem w Słupsku. Na 92,3 RK słyszalne było resztkowo jeszcze w Poganicach nad rzeką Łupawą.
Korda
wysłane dnia: 24.1.2005 20:48
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.9.2003
z: Kociewie
Wiadomości: 102
Re: Radio Kaszebe w Malborku

Radio dociera praktycznie na całe Kaszuby, ale trzeba zauważyć, że prezenterzy bardzo mało mówią po kaszubsku. Mimo to jestem optymistą, początki są trudne, casting na nowych prezenterów wciąż trwa, oby było lepiej. Pozdrawiam. k.k.
Michal
wysłane dnia: 24.1.2005 22:12
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 1.4.2004
z: Żulawskich Rubieży Kociewia
Wiadomości: 577
Re: Radio Kaszebe w Malborku
"Humanista jesteś, nie znasz się"

Hehe nie tak do końca. W szafie gdzieś leży zakurzony dyplom technika. Zresztą bądźmy szczerzy. Kto wymyślil matemtykę? Nikt inni jak sama elita nauk spolecznych - filozofowie greccy. Czasem w przerwach między rozmyślaniem nad poważnymi sprawami, dla relaksu zajmowali się głupstwami.


U mnie słyszalność podskoczyła o 80%, jak przełączyłem ze stereo na mono (jak ktoś ma taką funkcję w odbiorniku polecam). Też jestem optymistą, ale będę szczery to narodziny drugiego radia regionalnego jakie mam okazję obserwować i na razie nienajlepiej to wygląda. Choć może lepiej zamiast narzekać trzeba pochwalić. To może pomóc.
Michał K.
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002