Forum
Losowe zdjęcie
Kluki - pieczenie chleba
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Historia
     Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:

| Od najstarszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
IsabellaK
wysłane dnia: 1.2.2012 15:05
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 26.7.2011
z:
Wiadomości: 125
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
http://books.google.com/books?id=KWggAQAAMAAJ&pg=PA374&dq=stargard+im+pommern&hl=de&sa=X&ei=zcEnT_WcCs3n-gbwlo2-BQ&ved=0CGoQ6AEwCTjIAQ#v=onepage&q=stargard%20im%20pommern&f=false

Allgemeine Zeitschrift für Geschichte: Bände 7-8
Pierwsze groby Gryfitow na Pomorzu.
Groby na Pomorzu z epoki brazu - Dolmeny,Kegelgrab, Tumulus,
IsabellaK
wysłane dnia: 1.2.2012 15:02
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 26.7.2011
z:
Wiadomości: 125
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
Moja krytyka dotyczyla Pana.
IsabellaK
wysłane dnia: 30.1.2012 0:17
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 26.7.2011
z:
Wiadomości: 125
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
www.youtube.com
Saxon gold: Finding the hoard
www.youtube.com
Man finds Anglo-Saxon Gold Treasure with Metal Detector, Relic Hunter Discovers Gold Hoard
IsabellaK
wysłane dnia: 29.1.2012 23:49
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 26.7.2011
z:
Wiadomości: 125
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
Dobrze ,ze Pan taki piekny i madry. Z braku jednej litery tak ujadac.
Ale ,zeby Pan cos wyszukal i tu przedstawil dla rozwiniecia temtu , to juz tej madrosci jakos Panu brakuje.
lorbas
wysłane dnia: 23.1.2012 17:56
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.5.2009
z: chodzę swoimi drogami
Wiadomości: 112
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
Naturalnie, jako małpa, jestem seksistą w każdym celu lub centymetrze. Nie urąga to mojemu podejście do IzabelliK. Jak mówi niejaki Tredyn w pewnym filmie: męski sposób postrzegania kobiet jest może i niewyszukany, ale w swym niewyszukaniu uczciwy. I dlatego kobiety często przede wszystkim pachną!

Chodzę swoimi drogami i często o wyborze drogi decyduje ponętny zapach! Perfum nie produkuję, dezodorantów także. Z panem tgrabarczykiem po części się zgadam również. Zachwycił mnie tym wyjątkowym słowem "boć", bo to jest "cóś pienknego".

tgrabar
wysłane dnia: 23.1.2012 15:59
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 29.10.2003
z: Łódź
Wiadomości: 474
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
Też do końca nie zgadzam się z Lorbasem boć przecie nasza kochana Pani Redaktor jest najlepszym przykładem, że można urodę połączyć z intelektem. A że nie wszystkim jest to dane... i tutaj się z Lorbasem zgadzam.
bcirocka
wysłane dnia: 23.1.2012 13:11
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
Lorbasie, jesteś potwornym seksistą! Czy jesteś też producentem perfum i dezodorantów, w dodatku?
Olśniewa mnie Twój osobisty urok. A co do zapachu, nie mam niestety funkcji odtwarzania woni w swoim laptopie ;(
lorbas
wysłane dnia: 22.1.2012 23:29
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.5.2009
z: chodzę swoimi drogami
Wiadomości: 112
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
Ależ Panowie! Tak nie można!
IzabellaK jest kobietą (zapewne piękną i) uroczą. Jej zadaniem jest pachnieć i olśniewać osobistym urokiem a nie rozumieć niuanse XIX-wiecznych pseudonaukowych wywodów domorosłych specjalistów. Słowianie i Słowińcy - to brzmi przecież prawie tak samo. Longobardowie i Logobardowie także. Tylko w reklamie piwa "prawie robi różnicę". Nie czepiajcie się Pani Izabelli! Któż inny daje nam tyle powodów do radości jak nie Ona?

sgeppert
wysłane dnia: 21.1.2012 17:16
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
Cytat:
Historyk rzymski pisal ze Pomorzanie zostali wyrzuceni ze swojego kraju przez LOGOBARDOW i przybyli na polnoc

LOGOBARDOWIE - muzycy współpracujący z magazynem LOGO Magazyn Dla Mężczyzn Którzy Znają się na Rzeczy. Znani z porywczego charakteru (opisał to historyk krymski), zrozumiałe więc, że wyrzucili Pomorzan gdy ci weszli im w drogę. Od tego czasu Pomorzanie czyli Kaszubi są ostrożni w wyrażaniu swojego zdania, a nawet w posiadaniu tegoż, co pozwala im podążać w aktualnie obowiązującym kierunku, dzięki czemu Nigdë Do Zgùbë Nië Przińdą Kaszubë.


----------------
Stanisław Geppert

tgrabar
wysłane dnia: 20.1.2012 22:24
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 29.10.2003
z: Łódź
Wiadomości: 474
Re: Smiertnica - Smierdnica dzisiaj czesc Szczecina.Wies z ktorej pochodza GRYFICI:
Panie Michale, no sam Pan widzi i czyta, że IsabellaK jest kompletnie niereformowalna. To w stylu "mówił dziad do obrazu...", ale ile można mówić. Ja dałem już sobie spokój.
pozdrawiam serdecznie
(1) 2 3 »
| Od najstarszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002