Forum
Losowe zdjęcie
Czytanie - Andrzej Ceynowa (2248)
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Książki !!!

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
ewkate
wysłane dnia: 30.6.2007 19:27
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 30.6.2007
z:
Wiadomości: 1
Książki !!!
Piszę tu bo bowoli tracę nadzieję. Od dłuższego czasu zbieram materiały do pracy magisterskiej na temat ruchu kaszubskiego po 45 roku ale muszę przyznać że jest to znacznie trudniejsze niż mi się zdawało. Jestem z Zamościa (lubelskie) a dotarcie w tej częsci kraju do jakichkolwiek nowych pozycji (nie dotyczących wyłącznie zagadnień kulturalnych czy turystycznych) graniczy z cudem. Być może na Pomorzu można je zdobyc przez biblioteki, ale czy to nie jest dziwne że pozycje znacznie starsze mozna chociażby kupić drogą internetową a pozycje nowe jak "Catering dziedzictwa kulturowego" którego uparcie poszukuję oraz wiele innych są jak statek widmo, podobno były ale nikt nie widział. Jeżeli ktoś moze mi poradzić jak mogę dotrzec do tych pozycji to proszę o kontakt.
sgeppert
wysłane dnia: 30.6.2007 22:35
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Książki !!!
"Catering" był dostępny w Wydawnictwie Region http://sklep.jerk.pl . Mam informację, że nakład się wyczerpał i jest szykowany dodruk. Proszę napisać do wydawnictwa.

Przy okazji pozdrowienia dla ziemi lubelskiej Jeden z głównych twórców "Cateringu" pochodzi ze Świdnika, teraz osoba z Zamościa pisze pracę o Kaszubach... Dla symetrii pewnie ktoś z Pomorza powinien zająć się Ukraińcami z Chełmszczyzny


----------------
Stanisław Geppert

kristina
wysłane dnia: 30.6.2007 23:39
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 22.6.2005
z:
Wiadomości: 95
Re: Książki !!!
Zapraszamy do Gdańska!
Polecam największą i najsympatyczniejszą na Pomorzu bibliotekę – Bibliotekę Główną UG, ul. Wita Stwosza 53.
Można czytać całymi dniami


----------------
http://meta-fizyka.blogspot.com/

erzette
wysłane dnia: 13.7.2007 0:42
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 29.9.2004
z: Warszawa
Wiadomości: 94
Re: Książki !!!
biblioteka umcs w lublinie tez jest zaopatrzona niczego sobie


----------------
gòłé głowë, gòrzczi gòdë,
gòrącé gòdzënë, głodné gòscënë,
głëché głosë, gòrszé gòsce:
niégòdné są Gòcha, dlô niégò - głupòta!

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002