Forum
Losowe zdjęcie
Opłatek ZKP 2006  1
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Admin w szpitalu

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
tczewianin
wysłane dnia: 18.7.2007 20:43
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 17.7.2003
z: Pietzkendorf-Müggau
Wiadomości: 779
Admin w szpitalu
Staszek przebywa od wczoraj w szpitalu Akademii Medycznej na badaniach. Chciałbym życzyć Mu wszelkiej pomyślności i rychłego powrotu do zdrowia!!!

Tomk


----------------
----------------------------------------------------------------
- Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

(Józef Piłsudski do hr. Skarżyńskiego)

ZbynekS
wysłane dnia: 18.7.2007 21:31
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.11.2005
z: Łąg
Wiadomości: 97
Re: Admin w szpitalu
Dołączam się do tych życzeń.Bo sam niedawno musiałem korzystać z pomocy w szpitalu.Życzę zdrówka!!!!


----------------
Jutro jest pierwszy dzień reszty Twojego życia.

mkwidzinski
wysłane dnia: 18.7.2007 22:46
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 27.6.2003
z: Kaszëbsczi zemi
Wiadomości: 467
Artykuły/wiadomości (Re: Admin w szpitalu)
Zdrowia życzę również!!!!

Przy tej okazji proszę bez obaw nadsyłać nadal wiadomości - będą one publikowane. Mam od paru lat możliwość admimistrowania tych stron, więc bedę teraz do powrotu Stacha się nimi opiekował.

Marek


----------------
Ò mòwa starków nad twój zwãk
nick lepszégò nicht ni mô!
Jô lubiã ce, móm ò ce lãk,
ce stracëc strach mie zjimô.


Jan Trepczik

anej13
wysłane dnia: 18.7.2007 22:56
Aktywny użytkownik
Zarejestrowany: 10.3.2006
z: Gdynia
Wiadomości: 39
Re: Artykuły/wiadomości (Re: Admin w szpitalu)
Przyłączam się także - zdrowia dla naszego Admina i szybkiego powrotu ze szpitala!

Pozdrawiam
Andrzej B.
bcirocka
wysłane dnia: 19.7.2007 10:06
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Artykuły/wiadomości (Re: Admin w szpitalu)
Staszku,
szybko i skutecznie zdrowiej.

Z wyrazami ogromnej sympatii
Bogumiła


sgeppert
wysłane dnia: 20.7.2007 18:49
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Admin w szpitalu
Dziękuję wszystkim za pamięć i życzenia. Markowi bardzo dziękuję za przejęcie opieki nad serwisem - nie prosiłem go o to, sam pamiętał. Równocześnie jestem nieco zażenowany rozdmuchiwaniem spraw - bądź co bądź - moich prywatnych, dalekich od tematyki tego serwisu. Rozumiem jakieś epitafium pośmiertne, ale laurki z okazji zwykłej diagnostyki...

Przy okazji praktyczne spostrzeżenie z realiów czasu protestu lekarzy. Obecnie lekarze nie wystawiają "oficjalnej" dokumentacji, w tym zwolnień na drukach ZUS. Na karcie informacyjnej otrzymałem zalecenie unikania wysiłku fizycznego przez pewien czas - jednak, moim zdaniem, ten zapis jest zbyt ogólny by traktować go jako "nieoficjalne" zwolnienie. Jednakże bez większych problemów udało mi się uzyskać zapis zalecający niepodejmowanie pracy zawodowej w określonym terminie.

Pozdrawiam wszystkich i nie życzę nikomu konieczności korzystania z usług służby zdrowia - ani w czasie protestu lekarzy, ani nigdy indziej.


----------------
Stanisław Geppert

tgrabar
wysłane dnia: 20.7.2007 20:36
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 29.10.2003
z: Łódź
Wiadomości: 474
Re: Admin w szpitalu
Najlepsze życzenia Panie Staszku. Mocno ściskam
Tadeusz Grabarczyk
bcirocka
wysłane dnia: 21.7.2007 10:49
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Admin w szpitalu
Każda okazja jest dobra, by wyrazić sympatię:), więc z niej skorzystaliśmy.
tczewianin
wysłane dnia: 24.7.2007 12:06
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 17.7.2003
z: Pietzkendorf-Müggau
Wiadomości: 779
Re: Admin w szpitalu
Cytat:

sgeppert napisał:
Dziękuję wszystkim za pamięć i życzenia. (...) Rozumiem jakieś epitafium pośmiertne, ale laurki z okazji zwykłej diagnostyki...


Nigdy nie wiadomo jaką diagnozą może się zakończyć "zwykła diagnostyka", a nikt Ci źle nie życzy.

Cytat:

Przy okazji praktyczne spostrzeżenie z realiów czasu protestu lekarzy. Obecnie lekarze nie wystawiają "oficjalnej" dokumentacji, w tym zwolnień na drukach ZUS. Na karcie informacyjnej otrzymałem zalecenie unikania wysiłku fizycznego przez pewien czas - jednak, moim zdaniem, ten zapis jest zbyt ogólny by traktować go jako "nieoficjalne" zwolnienie. Jednakże bez większych problemów udało mi się uzyskać zapis zalecający niepodejmowanie pracy zawodowej w określonym terminie.

Pozdrawiam wszystkich i nie życzę nikomu konieczności korzystania z usług służby zdrowia - ani w czasie protestu lekarzy, ani nigdy indziej.


Mógłbym na ten temat napisać książkę. Moja żona jest w zagrożonej ciąży, to co przeżyliśmy w ciągu ostatnich miesięcy przypomina horror. Niech mi nikt nie mówi o lekarskiej przysiędze Hipokratesa, chyba że to przysięga HIPOKRYTESA - przede wszystkim nie szkodzić sobie. Czterech ginekologów w Pucku odmówiło prowadzenia ciąży, odsyłając do poradni w Gdańsku, która strajkuje. Stamtąd odesłali do Pucka itd. Po 4 miesiącach mamy lekarza prowadzącego i uważamy to za wielki sukces. Po dwutygodniowym pobycie w szpitalu żona nie otrzymała zwolnienia L4 i gdyby nie życzliwość pracodawcy, nie dostałaby połowy pensji, która i bez tego jest śmieszna.

Aż mi się ciśnie na usta przebój "Grupy Operacyjnej":
"Taki mam kraj, jak potrafimy zrobić!
Niech nie będzie niczego, niech żyje Kononowicz!"


----------------
----------------------------------------------------------------
- Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

(Józef Piłsudski do hr. Skarżyńskiego)

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002