Forum
Losowe zdjęcie
Linia Zakrzewo
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Tedë jo - odcinek 4.

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
bcirocka
wysłane dnia: 26.11.2008 14:32
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Tedë jo - odcinek 4.
Autorzy programu nie spoczęli na laurach, choć mieliby do tego prawo :). Bardzo się cieszę, że program wciąż się rozwija i zmienia.

W 4. odcinku m.in. poruszono bardzo ważny, nieczęsto przypominany problem wieloetniczności Bytowa, przedstawiając jedynie fakty, bez narzucania jakiejkolwiek interpretacji, czyli poważnie traktując odbiorcę. Myślę tu i o wypowiedziach przedstawicieli władz, członków ZKP, reprezentanta Ukraińców, i o opiniach osób odpytywanych w sondzie ulicznej.

Sądzę, że po obejrzeniu programu wielu widzów już weszło na stronę Wydawnictwa Region i zamówiło książkę "Nalazłi w Bëtowie", a jeśli nie - to zrobią to w najbliższym czasie. Mnie w każdym razie ten program do tego zachęcił albo może lepiej "zanęcił" :)

A po zaproszeniu zastępcy burmistrza Bytowa jakżeby można było nie przyjechać na 11 Zjazd Kaszubów?

Kącik językowy to dobry pomysł.

Bardzo się cieszę, że program "Tedë jo" można oglądać w necie!
Jark
wysłane dnia: 5.12.2008 21:41
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 12.2.2004
z: Wiôldzi Kack
Wiadomości: 578
Re: Tedë jo - odcinek 4.
Dane mi było uczestniczyć w tym odcinku programu, więc w zasadzie nie powinienem się wypowiadać, nie mniej parafrazując pewnego ex-prezydenta Ano Cupo i TVP3 idzcie tą drogą

Pod rozwagę właściciela tego forum - sprawdź, może dałoby się formalnie porozumieć z TV3 i zrobić stałą zakładkę/bufor z kolejnymi odcinkami programów kaszubskich? Nie do wszystkich dociera przekaz telewizji regionalnej, nie wszyscy mają czas by akurat w porze emisji oglądać któryś z programów (a z tego co mi wiadomo po jakimś czasie nagrania znikają ze strony TVP3 - więc takie archiwum byłoby czymś pożądanym).

---
Blós nie sëlôj tegò na Marsa! Zôs bądze trzeba żdac z 2 miesące jaż wëslą nóma duplikat
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002