Forum
Losowe zdjęcie
ks. Franciszek Grucza - nowy grób
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Re. bloog po Kaszubsku

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
Ostry45
wysłane dnia: 4.9.2007 18:47
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 4.9.2007
z:
Wiadomości: 1
Re. bloog po Kaszubsku
Witaj Hana:) jestem niezmiernie mile zaskoczony, tym bardzo wspaniałym pomysłem jakim jest, kreowany przez Ciebie bloog po Kaszubsku. Żyje sobie już w naszym przepięknym regionie już dwadzieścia kilka lat i jak do tej pory, nie miałem okazji, spotkać się w tak bliskim stopniu z językiem kaszubskim a dzięki temu lepiej poznać wyjątkową specyfikę naszego regionu, a szczególnie gospodarzy naszego pieknego Pomorza tj. Kaszubów. Lecz od niedawna mogę, właśnie to czynić, i właśnie dzięki Tobie, poznać to piękno którego jeszcze w pełni nie dane mi było dotąd odkryć:) Cieszę się że zawsze mogę przeczytać nowe przepiękne wiersze które mają swój wyjątkowy charakter, są takie po ktorych aż łezka się w oku kręci jak również i te dzięki którym można wprawić się w radosny nastrój:) Jak się czyta te przepiękne utwory to aż tak cieplutko się robi na serduszku:) Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości, te piękne wiersze znajdą się w jakimś ładnym tomiku ktory będzie dostępny, dla mieszkańców naszego pieknego regionu i nietylko! Życzę by Twoja piękna, mloda i wyjątkowa twórczość dalej się tak pięknie rozwijała:)))

Pozdrawiam Serdecznie
Grześ O.
Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
 » Re. bloog po Kaszubsku Ostry45 4.9.2007 18:47
     Re: Re. bloog po Kaszubsku kristina 5.9.2007 22:08

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002