Forum
Losowe zdjęcie
Morska pielgrzymka do Pucka 2005 3
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
Kmicic
wysłane dnia: 10.6.2011 18:05
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 12.2.2011
z: Chònice
Wiadomości: 577
Re: Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW
"flaga Kaszub ma niemieckie kolory"

Totalna bzdura - są to KASZUBSKIE KOLORY

"...a czarny i żółty - cesarstwa niemieckiego"

Kolejna bzdura

"... To powszechnie wiadomo".

Chyba tylko przez tego przewodnika?

Nie wiem, czy akurat można nazwac ten incydent "chamskim incydentem".
"Czy rodzice gimnazjalistów słusznie czują się oburzeni także innymi słowami i zachowaniami przewodnika, o których mowa w artykule?". Uważam, że słusznie.
Myślę, że trzeba nagłośnic ten incydent.


----------------
Tadeùsz

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW Redakcja_nk 10.6.2011 17:05
     Re: Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW sgeppert 10.6.2011 18:03
   » Re: Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW Kmicic 10.6.2011 18:05
       Re: Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW tczewianin 10.6.2011 21:49
         Re: Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW Jark 11.6.2011 0:00
           Re: Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW Realista 11.6.2011 0:08
             Re: Nieporozumienie, przewrażliwienie, chamski incydent? O artykule „Czerń i żółć” w GW tczewianin 14.6.2011 6:58

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002