Forum
Losowe zdjęcie
Łeba. VII Zjazd Kaszubów
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Ciekawa strona

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
GDUNSKeKASZEBE
wysłane dnia: 21.2.2012 17:17
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 22.1.2011
z:
Wiadomości: 119
Re: Ciekawa strona
Tak myślałem, że ta stronka jest jakaś tandetna :D, twórca miał niezły melanż chyba ;p i dziękuję za odpowiedzi ;) myślałem, że nikt już nie odpowie... wgl tam chyba prawie wcale nie ma wiarygodnych informacji. Poza tym ciekawe skąd ta osoba tworząca stronę wie jakie były symbole Księstwa Kaszubskiego ( czarno-żółto-białą flagę miała carska Rosja w XVIIw. chyba, nie ważne, ważne,że oni ją mieli, a nie my :D a Rosja to nie Kaszuby, byli tu tylko w czasie IIww ). POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WYTRWANIA W ODLICZANIU DO 19 MARCA, DO DJK :)

P.S. Chociaż trzeba przyznać, że mimo wszystko jest dosyć ciekawa :D. Ciekawe czy admin tej strony wie, że kiedyś Kaszubi i Pomorzanie byli uważani z tę samą grupę zamieszkującą calutkie nasze kochane Pomorze ;). Tero jak tak powiemy to Kociewiaki i Krajniaki by nas pozabijały ;p. Wgl słyszał ktoś, że Kujawy północne identyfikują się z Pomorzem ? Mam rodzinę z Grudziądza i ponoć mówią na północnych Kujawach, że u nich to tylko głównie wpływy pomorskie były i są Pomorzem ( to na dobrą sprawę połowa Kujaw ! ) pytając pewną osobę, która zna się na tym powiedziała, że w sumie rację mają..... hym.... ciekawe.... W sumie mają orła i lwa w herbie, a wiadomo, my mamy gryfa z orła i lwa w herbie/godle :D
Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   Ciekawa strona GDUNSKeKASZEBE 20.2.2012 17:27
     Re: Ciekawa strona IsabellaK 20.2.2012 22:18
     Re: Ciekawa strona CzDark 20.2.2012 22:43
       Re: Ciekawa strona Michal 20.2.2012 23:25
         Re: Ciekawa strona Jark 21.2.2012 8:24
         » Re: Ciekawa strona GDUNSKeKASZEBE 21.2.2012 17:17

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002