Forum
Losowe zdjęcie
Msza 2 czytanie
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     No to mamy strategię rozwoju polskiego państwa

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
pienczke
wysłane dnia: 6.7.2012 9:49
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 31.5.2004
z: lasów Nowego Pomorza
Wiadomości: 310
No to mamy strategię rozwoju polskiego państwa
W oparciu o "metropolie"...

Chętnie bym wkleił bardzo wymowną mapkę ( ale nie wiem jak ) i zadedykowałbym wszystkim wierzącym w odrodę wielkiego pomorza. Połowa Kaszub a zwłaszcza tzw Pomorza srodkowe nawet w 2030 roku pozostaje czarną dziurą/biała plamą na mapie.

Trójmiastao nie ma połoczenia z zachodem Europy. Kieruneke Gdańsk Szczecin nie istnieje Cała Polska jest i ma być warszawskim folwarkiem. Podlasie i Pomorze pozatsają poza cywilizacją. Taką nam platformerscy władcy pod przewodnictwem mgr Boniego i mgr Tusk zaplanowali przyszłośc.

Nie mam słów dla opisania ludzi , którzy wierzą w mity o "kaszubksim" premierze, "życzliwej Pomorzu PO", w dialog społeczny itp bajki którymi zwykle młodzi wykształceni z wielkich miast sie narkotyzują zeby nie zobaczyć czym jest obecna władza dla Kaszub i Pomorza.

P.S., gdyby ktoś z koleżeństwa poinformował jak sie wkleja obrazki w treść posta, byłbym zobowiązany. Byłoby widać o czym mówię.


----------------

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
 » No to mamy strategię rozwoju polskiego państwa pienczke 6.7.2012 9:49
     Re: No to mamy strategię rozwoju polskiego państwa jozef 7.7.2012 22:43
       Re: No to mamy strategię rozwoju polskiego państwa sternik 8.7.2012 0:56
         Re: No to mamy strategię rozwoju polskiego państwa Pendzel 8.7.2012 2:34
     Re: No to mamy strategię rozwoju polskiego państwa SaszaR1a1a1 4.10.2012 22:03

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002