Forum
Losowe zdjęcie
Wejście - bp J.B. Szlaga
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Naji Goche - dwumiesięcznik społeczno - kulturalny

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
zaborakpiotrek
wysłane dnia: 28.6.2006 20:21
Stały bywalec
Zarejestrowany: 3.2.2006
z: Przytarnia - Kaszuby
Wiadomości: 50
Naji Goche - dwumiesięcznik społeczno - kulturalny
Zachęcam wszystkich do przeczytania najnowszego numeru Naji Goche. Naji Goche jest to dwumiesięcznik społeczno-regionalny wydawany na Ziemii Słupskiej, Zaborach, Borach i Gochach. Ukazuje się na tym terenie od 2001r. Założycielem i pierwszym redaktorem naczelnym jest Zbigniew Talewski ze Słupska. Wszyscy redaktorzy wykonują swą pracę społecznie. Jesli jesteś ze stron gdzie ukazuje sie gazeta i chciałbyś zostać redaktorem Naji Goche zgłoś się do mnie! Ten apel kieruje w sposób szczególny do ludzi młodych - moich rówieśników. Ja zostałem współpracownikiem redakcji w 2004 r. mając 15 lat. Młodych ludzi i nie tylko redakcja Naji Goche przyjmie z miłą chęcią w grono redaktorów Naji Goche. Jeśli również chciałbyś zamówić to pismo zgłoś się do mnie - cena najnowszego podwójnego numeru to 5 złotych. Oto mój adres emailowy: piotr_bruski@tlen.pl. Tam można składać zamówienia!!!
Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
 » Naji Goche - dwumiesięcznik społeczno - kulturalny zaborakpiotrek 28.6.2006 20:21
     Re: Naji Goche - dwumiesięcznik społeczno - kulturalny goch 30.6.2006 22:50

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002