Wiadomości - Aktualności - Powiedz, skąd twój ród
Losowe zdjęcie
Europejskie Spotkania z Muzyką. Sierakowice 4100
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Aktualności : Powiedz, skąd twój ród
Wysłane przez: iwona dnia 30.10.2007 11:22:27 (1775 odsłon)
Aktualności

Oddział Gdański Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza uczniów klas IV-VI oraz gimnazjalistów do wzięcia udziału w konkursie genealogicznym „Moja pomorska rodzina”.

Przedsięwzięcie, które ma pomóc w poznaniu przeszłości swoich przodków oraz malej i dużej ojczyzny, odbywać się będzie w kategoriach: drzewo genealogiczne oraz korzenie rodziny. Uczestnicy ubiegłorocznej edycji konkursu startować mogą tylko w kategorii, w której wówczas nie brali udziału. Termin składania prac (te z danej szkoły należy składać razem) upływa 1 lutego 2008 r. Należy je dostarczyć do Gimnazjum nr 1 w Gdańsku od poniedziałku do piątku w godz. 10-14
Organizatorzy planują publiczne udostępnienie nagrodzonych i wyróżnionych prac w formie wystawy, publikacji w internecie, prasie lub w postaci książki. O formie prezentacji zadecyduje jury po uwzględnieniu poziomu konkursu i liczby zgłoszeń godnych wyróżnienia. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz dyplomy.
Szkoły biorące udział w konkursie zostaną powiadomione o terminie oficjalnego ogłoszenia wyników konkursu oraz terminie wręczenia nagród i zorganizowania wystawy najlepszych prac.

Wszelkich informacji w imieniu organizatora udziela Joanna Niwińska z Gimnazjum nr 1 w Gdańsku (tel. 058 341 09 29) lub Krzysztof Kowalkowski konkurs@konkurs.pl. Więcej na stronie www.kaszubi.pl
(kk)

Strona do wydruku Poleć tę stronę (e-mail)
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002