Wiadomości - Aktualności - W sobotę walczą "nasi"!
Losowe zdjęcie
Zbigniew Talewski inauguruje V Spotkania na Gochach
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Kaszëbskô Jednota | www.kaszebsko.com
Stowarzyszenie Osób Narodowości Kaszubskiej

Aktualności : W sobotę walczą "nasi"!
Wysłane przez: bcirocka dnia 11.3.2011 9:54:44 (2237 odsłon)

W sobotę o 20.00 w telewizyjnej Dwójce drugi odcinek programu „Bitwa na głosy”.
O niewyeliminowanie z programu i immunitet, czyli bezpieczeństwo w kolejnym odcinku, będzie walczyć 16-osobowa reprezentacja Gdyni wybrana przez Macieja Miecznikowskiego. Pomorzanie staną w szranki z zespołami z Lublina (Krzysztofa Cugowskiego), Cieszyna (Halinki Mlynkovej) i Milówka (braci Golców).
Żeby zapewnić NASZEJ drużynie (przypominam, że są w niej m.in. Weronika Korthals, Tomasz Fopke i Justyna Piepke) immunitet, wspierajmy ją za pomocą sms-ów.
Głosujmy na Maćka Miecznikowskiego!


W skład zespołu Maćka Miecznikowskiego wchodzą: Anna Judycka-Muszyńska, Dorota Theisenbach (17-latka), Weronika Korthals, Justyna Piepke, Marcin Molendowski (14-latek), Karol Jasiński, Jarosław Gawryś, Katarzyna Aszyk, Marcin Słabowski, Tomasz Fopke, Kamila Kropkowska, Piotr Starzecki, Monika Markiewicz, Joanna Kozak, Karolina Żuk i Anna Pryłowska.

Ekipa, która zwycięży w finale, wygra dla swojej miejscowości nagrodę główną – 100 tys. zł. Ta suma zostanie przeznaczona na cele charytatywne.
Tydzień temu w pierwszym odcinku programu walczyły na głosy i o głosy zespoły z Katowic, Łodzi, Warszawy i Zielonej Góry. Telewidzom najbardziej się spodobała ostatnia z wymienionych ekip, którą wybrała i kieruje Urszula Dudziak.
W jury zasiadają Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska i Wojciech Jagielski.

Strona do wydruku Poleć tę stronę (e-mail)
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002