Wiadomości - Etno - "Pomorski dar" dla biblioteki w Kobułtach
Losowe zdjęcie
Goręczyno
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Etno : "Pomorski dar" dla biblioteki w Kobułtach
Wysłane przez: Redakcja-nk dnia 26.11.2011 20:20:00 (2669 odsłon)
Etno

Wraz z Wydawnictwem Region zwracamy się do Państwa, naszych Użytkowników, z prośbą o włączenie się do akcji zbioru książek dla biblioteki w Kobułtach koło Biskupca Reszelskiego. Tamtejsza biblioteka i cały jej księgozbiór zostały doszczętnie zniszczone w pożarze, który wybuchł 4 listopada br.
Kobułty za pośrednictwem biblioteki w Biskupcu zwróciły się z prośbą o pomoc do internautów. Sądzimy, że warto włączyć się w tę akcję - niech to będzie nasz POMORSKI DAR dla mazurskiej biblioteki.Czekamy na książki nowe bądź używane, szczególnie licząc na literaturę dla dzieci i młodzieży. Bibliotekarze z Kobułtów i Biskupca w e-mailu prosili o takie publikacje, po jakie sami byśmy chętnie sięgnęli. Dlatego uczulamy na to, by przy wyborze darów kierować się sercem. Przecież nie chcemy, by nasz POMORSKI DAR składał się z książek zniszczonych bądź nieaktualnych treściowo (np. encyklopedii techniki sprzed 30 lat).

Dla Państwa wygody zaprosiliśmy do współpracy instytucje z kilku kaszubskich miast – z Bytowa, Gdańska, Kartuz, Lęborka, Pucka i Wejherowa. W poniedziałek opublikujemy pełny wykaz miejsc, do których mogą Państwo przynosić swój książkowy dar dla kobułckiej biblioteki.

Na książki oczekujemy do 10 grudnia br. O wynikach akcji będziemy informować na bieżąco. Ofiarowane przez Państwo książki zostaną oznaczone jako POMORSKI DAR i przekazane bibliotece w Kobułtach do 20 grudnia br. Z góry dziękujemy za pomoc.

Dołączone pliki: plakat_zbiorkaksiazek1.pdf 
Strona do wydruku Poleć tę stronę (e-mail)
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002