Zdjęcia
|
![]()
|
| Wysłane przez: | Wątek |
|---|---|
| Wojtek | Wysłano:: 3.11.2004 17:45 Zaktualizowany: 3.11.2004 17:45 |
Nie mogę oderwać się od tej strony! ![]() ![]() Zarejestrowany: 1.12.2003 z: Kòscérzna Wiadomości: 202 |
Cytat:
Fot. E. Pryczkowski A chto trzimie transparent razã z B. Sënôkã? Jô móm czëté ò wiôldżich zdolnoscach Wastë Prëczkòwscziégò, ale dopiérô terôskô to je widzec. |
|
|