Strona główna forum Historia
Trochendr, Sandwachman |
| Poprzedni wątek | Następny wątek |
| Nadawca | Wątek |
|---|---|
| aaapsik |
wysłane dnia:
8.3.2005 13:53
|
Aktywny użytkownik ![]() ![]() Zarejestrowany: 25.8.2003 z: Pruszcz Gdański Wiadomości: 23 |
Trochendr, Sandwachman Witam
Czytajac TOW natknelem sie na fragment (p.6): "W chwili obecnej i amunicję zdobywać u miejscowych Trochendrów lub Sandwachmanów" Ale nie ma pojecia kto to ;-( google tez milczy ;-( (podejrzewam, ze Niemcy pilnujacy czegos, bo maja bron )Piotr A. |
| Poprzedni wątek | Następny wątek |
| Temat: | Nadawca | Data |
|---|---|---|
| » |
aaapsik | 8.3.2005 13:53 |
| |
lepusz | 8.3.2005 18:34 |