Strona główna forum Sprawë
Zrzeszenie Regionalne Kaszubów (Kartuzy, 1929 r.) - prośba o pomoc |
| Poprzedni wątek | Następny wątek |
| Nadawca | Wątek |
|---|---|
| lorbas |
wysłane dnia:
2.6.2009 23:05
|
Współtworzę ten serwis ![]() ![]() Zarejestrowany: 5.5.2009 z: chodzę swoimi drogami Wiadomości: 112 |
Re: Zrzeszenie Regionalne Kaszubów (Kartuzy, 1929 r.) - prośba o pomoc Wcale się nie dziwie, że moje wypowiedzi zostają bez komentarza. Tu nie ma co komentować - prawda, samiućka prawda.
Jak widzę, tematy spirytystyczne jak ocalanie od zapomnienia zapomnianych Zrzeszińcow jest przez ogół Kaszubów przyjmowany z wyjątkowym entuzjazmem. Odpowiedzi bez liku. Nie chcę, kolego w różowych nausznikach, zostawiać cię samego z tym brzemienie. Moja rada - odpuść sobie. Gdzieś tam napisałeś że "szkoda czasu". Dokładnie tak jak piszesz, nie inaczej. pozdrawiam (także tych w różowym) |
| Poprzedni wątek | Następny wątek |
| Temat: | Nadawca | Data |
|---|---|---|
| |
kaszeba | 16.5.2009 20:49 |
| |
lorbas | 20.5.2009 0:20 |
| |
Michal | 20.5.2009 9:51 |
| |
bcirocka | 20.5.2009 12:17 |
| |
lorbas | 21.5.2009 0:06 |
| |
Jark | 21.5.2009 23:01 |
| » |
lorbas | 2.6.2009 23:05 |