Strona główna forum Sprawë
Rocznica 4 czerwca a Kaszubi?! |
| Poprzedni wątek | Następny wątek |
| Nadawca | Wątek |
|---|---|
| CzDark |
wysłane dnia:
15.6.2009 18:56
|
Nie mogę oderwać się od tej strony! ![]() ![]() Zarejestrowany: 24.5.2004 z: Biebrznicczi Młin Wiadomości: 1133 |
Re: Rocznica 4 czerwca a Kaszubi?! >>Nie wiem, co planuje ZKP, sam natomiast proponuję włączenie się w akcję Gazety Wyborczej "Toast za wolność" - wspólne wzniesienie toastu w dniu 4 czerwca tuż po godz. 20. Ten dzień jest symboliczną datą odzyskania niepodległości po okupacji niemieckiej i zależności od Związku Radzieckiego. Nawet jeśli dla wielu ludzi ta wolność jest niedoskonała, to jest to wolność - powodująca, że od tej pory sukcesy i porażki Polski idą na nasz rachunek, a nie na jakieś zewnętrzne siły zwalniające nas od odpowiedzialności za własny los.
Ne cëż. Michnik'ów Jadóm miôł toast z "Bolkã" ë Kiszczak'ów Czesławã rëchli... ![]() ![]() ![]() ![]()
|
| Poprzedni wątek | Następny wątek |
| Temat: | Nadawca | Data |
|---|---|---|
| |
wotoch | 2.6.2009 7:18 |
| |
sgeppert | 2.6.2009 10:18 |
| » |
CzDark | 15.6.2009 18:56 |
| |
m_narloch | 2.6.2009 22:07 |
| |
sgeppert | 2.6.2009 22:46 |
| |
wotoch | 3.6.2009 9:17 |
| |
bcirocka | 3.6.2009 11:09 |
| |
wotoch | 3.6.2009 12:19 |
| |
lorbas | 3.6.2009 23:52 |
| |
m_narloch | 4.6.2009 2:07 |
| |
sgeppert | 4.6.2009 9:58 |
| |
m_narloch | 4.6.2009 15:18 |
| |
sgeppert | 4.6.2009 16:42 |
| |
Korda | 6.6.2009 23:36 |
| |
CzDark | 15.6.2009 18:23 |
| |
costerin | 18.7.2009 5:44 |