Strona główna forum Sprawë
Układ kawiatury do pisania wyłącznie po kaszubsku (windows) |
| Poprzedni wątek | Następny wątek |
| Nadawca | Wątek |
|---|---|
| Krzych |
wysłane dnia:
15.3.2005 4:05
|
Zarejestrowany użytkownik ![]() ![]() Zarejestrowany: 3.3.2004 z: Gdańsk Wiadomości: 13 |
Re: Układ kawiatury do pisania wyłącznie po kaszubsku (windows) Strony przeczytane, linki banerki wstawione...
|
| Poprzedni wątek | Następny wątek |