Wiadomości - Aktualności - Kaszubski Wieczór Kabaretowy w TV Teletronik
Losowe zdjęcie
Borzestowo - widok na wieś
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Kaszëbskô Jednota | www.kaszebsko.com
Stowarzyszenie Osób Narodowości Kaszubskiej

Aktualności : Kaszubski Wieczór Kabaretowy w TV Teletronik
Wysłane przez: Redakcja-nk dnia 7.4.2012 22:28:31 (1369 odsłon)
Aktualności

W ubiegłą sobotę sala im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie po brzegi wypełniła się miłośnikami kaszubskiego humoru.Pierwszy raz lokalna telewizja Teletronik przy współudziale Urzędu Miasta w Kościerzynie zorganizowała Kaszubski Wieczór Kabaretowy z Teletronikiem. W pierwszy dzień świąt na antenie telewizji Teletronik (i na jej stronie firmowej) będzie można obejrzeć relację z pierwszej części imprezy.


Kaszubski Wieczór Kabaretowy z TV Teletronik poprowadził Tomasza Fopke. Przewodnimi tematami wieczoru były Jastrë oraz zbliżające się mistrzostwa Euro 2012. Na scenie wystąpili: Kaszubskie Duo Artystyczne ''We Dwa Konie'', Marek Czoska, Piotr Skrzypkowski, Monika Markiewicz, Łukasz Łysk, Adam Hebel oraz Chór Lutnia z Luzina.
Jak po imprezie powiedział właściciel stacji Adam Stachecki ''Kaszubski Wieczór Kabaretowy spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że z pewnością stanie się imprezą cykliczną''.

W pierwszy dzień świąt Wielkanocnych obejrzeć można będzie pierwszą część widowiska na antenie Telewizji Teletronik lub na stronie TV Teletronik

Strona do wydruku Poleć tę stronę (e-mail)
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002