| Jak spędzisz 31 października? | |
|---|---|
| Zakończona 31.10.2011 23:59 | |
| Czeka mnie sprzątanie grobów przed Wszystkimi Świętymi |
|
| Biorę wolne w pracy i planuję wyprawę na grzyby |
|
| Zgodnie z długą, pomorską, tradycją obchodzę Święto Reformacji |
|
| W prześcieradle i masce wybieram się po słodycze do sąsiadów (halloween) |
|
| Dzień jak co dzień - niczego specjalnego nie planuję |
|
| Czeka mnie podróż w rodzinne strony |
|
| inne - napisz w komentarzu |
|
|
Głosów: 52 Głosujących: 52 |
|
| Wysłane przez: | Wątek |
|---|---|
| bcirocka | Wysłano:: 19.10.2011 19:59 Zaktualizowany: 19.10.2011 19:59 |
Nie mogę oderwać się od tej strony! ![]() ![]() Zarejestrowany: 10.12.2004 z: Przodkowo Wiadomości: 530 |
Takô ùdba mie so téż baro widzy.
Chto wié, mòże jô so w tim rokù wëpijã jednégò z Tatkã, Bracyną, Starkama, Cotkama, Wùjama, Strijama etc. A jakbë tak jesz jima jaczé jestkù przeniesc... Czekawé, co bë jima szmakało nôbarżi... |
| Odpowiedzi | Wysłane przez: | Wysłano: |
|---|---|---|
| |
sgeppert | 19.10.2011 20:06 |
| |
lorbas | 19.10.2011 22:38 |
| |
bcirocka | 20.10.2011 8:59 |
| |
pienczke | 20.10.2011 10:10 |
| |
Pomuorshi_Wend | 20.10.2011 19:43 |
| |
bcirocka | 20.10.2011 21:29 |
| |
Pomuorshi_Wend | 21.10.2011 2:35 |