| Jak spędzisz 31 października? | |
|---|---|
| Zakończona 31.10.2011 23:59 | |
| Czeka mnie sprzątanie grobów przed Wszystkimi Świętymi |
|
| Biorę wolne w pracy i planuję wyprawę na grzyby |
|
| Zgodnie z długą, pomorską, tradycją obchodzę Święto Reformacji |
|
| W prześcieradle i masce wybieram się po słodycze do sąsiadów (halloween) |
|
| Dzień jak co dzień - niczego specjalnego nie planuję |
|
| Czeka mnie podróż w rodzinne strony |
|
| inne - napisz w komentarzu |
|
|
Głosów: 52 Głosujących: 52 |
|
| Wysłane przez: | Wątek |
|---|---|
| bcirocka | Wysłano:: 20.10.2011 8:59 Zaktualizowany: 20.10.2011 8:59 |
Nie mogę oderwać się od tej strony! ![]() ![]() Zarejestrowany: 10.12.2004 z: Przodkowo Wiadomości: 530 |
Lorbasu, co Të tu gôdôsz? Wëpliwie te słowa!
Doch niżóden Kaszëba bë na tak cos sã nie dôł, më jesme z kòtama na jedno - mëszów terô z pòlów do chëczów jidą milijonë, nicht kòtów pôlëc nie bãdze, nié przed zëmą. Ë Të bë sã mógł ti òrtografijë naùczëc, przec sã razã nie pisze czasników z jistnikama! Ë jesz chto tuwò ò sznapsu pisôł abò ò "czarzenach"? Të gwës jes òd tëch, co WIEDZĄ, jeżlë Te czëtôsz midze lëtrama ;) |