| Jak spędzisz 31 października? | |
|---|---|
| Zakończona 31.10.2011 23:59 | |
| Czeka mnie sprzątanie grobów przed Wszystkimi Świętymi |
|
| Biorę wolne w pracy i planuję wyprawę na grzyby |
|
| Zgodnie z długą, pomorską, tradycją obchodzę Święto Reformacji |
|
| W prześcieradle i masce wybieram się po słodycze do sąsiadów (halloween) |
|
| Dzień jak co dzień - niczego specjalnego nie planuję |
|
| Czeka mnie podróż w rodzinne strony |
|
| inne - napisz w komentarzu |
|
|
Głosów: 52 Głosujących: 52 |
|
| Wysłane przez: | Wątek |
|---|---|
| pienczke | Wysłano:: 20.10.2011 10:10 Zaktualizowany: 20.10.2011 10:10 |
Nie mogę oderwać się od tej strony! ![]() ![]() Zarejestrowany: 31.5.2004 z: lasów Nowego Pomorza Wiadomości: 310 |
Të pitôsz, czë ti dżôdë a streszi są sparłãczóné z Katzenbrennrem?
Kò doch jo! Chòc òn sóm mô tëli detków, ze na strecha chutkò nie zeńdze, to doch za nim jidze wszëtczi pòlsczi "dziadostwo"! A co do grobów i zmarłich - to je widzec, że Katzenbernner barżi przëcygô tëch co na znicze szczają niżle tëch co na grobe przenoszają darë. |
| Odpowiedzi | Wysłane przez: | Wysłano: |
|---|---|---|
| |
Pomuorshi_Wend | 20.10.2011 19:43 |
| |
bcirocka | 20.10.2011 21:29 |
| |
Pomuorshi_Wend | 21.10.2011 2:35 |