| Jak spędzisz 31 października? | |
|---|---|
| Zakończona 31.10.2011 23:59 | |
| Czeka mnie sprzątanie grobów przed Wszystkimi Świętymi |
|
| Biorę wolne w pracy i planuję wyprawę na grzyby |
|
| Zgodnie z długą, pomorską, tradycją obchodzę Święto Reformacji |
|
| W prześcieradle i masce wybieram się po słodycze do sąsiadów (halloween) |
|
| Dzień jak co dzień - niczego specjalnego nie planuję |
|
| Czeka mnie podróż w rodzinne strony |
|
| inne - napisz w komentarzu |
|
|
Głosów: 52 Głosujących: 52 |
|
| Wysłane przez: | Wątek |
|---|---|
| Pomuorshi_Wend | Wysłano:: 20.10.2011 19:43 Zaktualizowany: 20.10.2011 19:44 |
Stały bywalec ![]() ![]() Zarejestrowany: 22.1.2011 z: Wiadomości: 51 |
A, dobrzi lëdze. Sznaps, czarzenié, Palikot, szczanié na znicze... :) Dzywné mësle przëchòdają terôczasno do gołwë ga sã wò Dżôdach mówi ;)
|
| Odpowiedzi | Wysłane przez: | Wysłano: |
|---|---|---|
| |
bcirocka | 20.10.2011 21:29 |
| |
Pomuorshi_Wend | 21.10.2011 2:35 |