| Jak spędzisz 31 października? | |
|---|---|
| Zakończona 31.10.2011 23:59 | |
| Czeka mnie sprzątanie grobów przed Wszystkimi Świętymi |
|
| Biorę wolne w pracy i planuję wyprawę na grzyby |
|
| Zgodnie z długą, pomorską, tradycją obchodzę Święto Reformacji |
|
| W prześcieradle i masce wybieram się po słodycze do sąsiadów (halloween) |
|
| Dzień jak co dzień - niczego specjalnego nie planuję |
|
| Czeka mnie podróż w rodzinne strony |
|
| inne - napisz w komentarzu |
|
|
Głosów: 52 Głosujących: 52 |
|