| Jak spędzisz 31 października? | |
|---|---|
| Zakończona 31.10.2011 23:59 | |
| Czeka mnie sprzątanie grobów przed Wszystkimi Świętymi |
|
| Biorę wolne w pracy i planuję wyprawę na grzyby |
|
| Zgodnie z długą, pomorską, tradycją obchodzę Święto Reformacji |
|
| W prześcieradle i masce wybieram się po słodycze do sąsiadów (halloween) |
|
| Dzień jak co dzień - niczego specjalnego nie planuję |
|
| Czeka mnie podróż w rodzinne strony |
|
| inne - napisz w komentarzu |
|
|
Głosów: 52 Głosujących: 52 |
|
| Wysłane przez: | Wątek |
|---|---|
| bcirocka | Wysłano:: 20.10.2011 21:29 Zaktualizowany: 20.10.2011 21:29 |
Nie mogę oderwać się od tej strony! ![]() ![]() Zarejestrowany: 10.12.2004 z: Przodkowo Wiadomości: 530 |
A mòże bë nóm Pomuorshi Wend kąsk o zwëkach tëczących sã Dżôdów tuwò òpòwiedzôł? Jô meszlã, że wiele czëtińców bë bëło rôd.
Dżôdów, sã rozmieje, pòmòrsczich czë wendecczich/wendejsczich, jô mëszlã, że ma mało ò tim wiéma. |
| Odpowiedzi | Wysłane przez: | Wysłano: |
|---|---|---|
| |
Pomuorshi_Wend | 21.10.2011 2:35 |