| Jak spędzisz 31 października? | |
|---|---|
| Zakończona 31.10.2011 23:59 | |
| Czeka mnie sprzątanie grobów przed Wszystkimi Świętymi |
|
| Biorę wolne w pracy i planuję wyprawę na grzyby |
|
| Zgodnie z długą, pomorską, tradycją obchodzę Święto Reformacji |
|
| W prześcieradle i masce wybieram się po słodycze do sąsiadów (halloween) |
|
| Dzień jak co dzień - niczego specjalnego nie planuję |
|
| Czeka mnie podróż w rodzinne strony |
|
| inne - napisz w komentarzu |
|
|
Głosów: 52 Głosujących: 52 |
|
| Wysłane przez: | Wątek |
|---|---|
| CzDark | Wysłano:: 23.10.2011 9:40 Zaktualizowany: 23.10.2011 10:09 |
Nie mogę oderwać się od tej strony! ![]() ![]() Zarejestrowany: 24.5.2004 z: Biebrznicczi Młin Wiadomości: 1133 |
Dzãka, ale jô òd cerczwi zakładłi bez Lëtrów Môrcëna wòlã cerczew zakładłą bez Jeza Christa na kamie sw. Piotra. A króm tegò jô wòlã cerczew dze czôłwiek mòże wëzwëskac Christusową òfiarã bez eucharistijã.
|