Forum
Losowe zdjęcie
Przed mszą 2
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Eurowybory

| Od najstarszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
Alicja
wysłane dnia: 8.6.2009 23:52
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 16.1.2005
z: 3miasto
Wiadomości: 525
Re: Eurowybory
Cytat:
Nie ma się co dziwić, że Kaszubi mają wylane na te wybory. Tu prawie nikt nie wie co ci wybrani będą robić w tej Brukseli, ani gdzie ta Bruksela je. Pogoda jest ważna, pogłowie, jaki plon będzie, czy sąsiadka znów da księdzu (ostatnie pieniądze) - to Kaszubów zajmuje.


Naprawdę uważasz Kaszubów za idiotów ze wsi zabitej dechami oderwanych od rzeczywistości czy tylko się krygujesz?


----------------
Ścinanie Kani na DVD
Kaszubski Socjalistyczny Portal Informacyjny

http://a2.mukor.net

lorbas
wysłane dnia: 8.6.2009 23:11
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.5.2009
z: chodzę swoimi drogami
Wiadomości: 112
Re: Eurowybory
Nie ma się co dziwić, że Kaszubi mają wylane na te wybory. Tu prawie nikt nie wie co ci wybrani będą robić w tej Brukseli, ani gdzie ta Bruksela je. Pogoda jest ważna, pogłowie, jaki plon będzie, czy sąsiadka znów da księdzu (ostatnie pieniądze) - to Kaszubów zajmuje.
Twój socjalizm Kolażanko jest dla nich jeszcze bardziej kosmicznie wyrąbany niż te wybory - podziwiam więc Twój zapał i wiarę w rewolucję buahahahahaha. Proletariusze (towarzysze) łączcie się - jak dobrze się połączycie to za kilkanaście lat może będą i 2 % a to już będzie sukces sukcesów
Alicja
wysłane dnia: 8.6.2009 0:13
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 16.1.2005
z: 3miasto
Wiadomości: 525
Eurowybory
Fatalnie o naszym forum swiadczy że nie ma absolutnie żadnych głosów po wyborach do europarlamentu a nikt z redaktorów portalu nie napisał nawet newsa. Czy Kaszubi według was nie mieszkają już w Europie?

Cału internet od godz. 22 kipi od prognoz wyników i komentarzy a NaszeKaszuby.pl tkwią w słodkim śnie mając wywalone na to...

Z mojej strony zatem tylko:


Niecały 1 procent w sondażach to wynik wyborczy Polskiej Partii Socjalistycznej. - Biorąc pod uwagę to, że startowaliśmy tylko w jednym okręgu, taki wynik jest sukcesem. - mówią działacze. Ten wynik może jeszcze się zmienić gdy do Państwowej Komisji Wyborczej spłyną wszystkie dane z komisji okręgowych.




Przypomnijmy niedawny program z udziałem lidera listy Piotra Janiszewskiego, doktoranta w zakresie politologii zajmującego się problematyką serbołużycką.









ŻRÓDŁO: www.kaszebskorewolucejo.pl
« 1 2 (3)
| Od najstarszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002