Forum
Losowe zdjęcie
Poparcie dla szkoły w Tuszkowach. Manifestacja przed Urzędem Wojewódzkim
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Czy ten portal zaczyna umierać???????

| Od najstarszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
bcirocka
wysłane dnia: 24.8.2009 13:36
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Jerku, na studiach należałam do koła eschatologicznego, a ponad połowę życia spędziłam w sąsiedztwie cmentarza... może z tego wynika zdawkowość informacji :)


Ad rem: W pobliskiej kwiaciarni niewielki wieniec z szarfą kosztuje minimum 100 zł, a zatem trzeba by nieco zwiększyć wysokość składki. Ewentualnie zamiast wieńca może każdy, kto będzie miał na to ochotę, przyniesie bukiecik i/lub znicz? Nie mam nic przeciwko wieńcom, wpłacę stosowną składkę, jeśli "ogół" zechce zakupić wieniec. Ale czy konieczna jest taka oficjalność? Może Poetę bardziej by ucieszyły polne kwiatki?

Jark
wysłane dnia: 24.8.2009 12:10
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 12.2.2004
z: Wiôldzi Kack
Wiadomości: 578
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Nie wiem, czy 5 zeta to nie trochę za mało. Mogę zająć się tym wieńcem - mam zaprzyjażnioną kwiacarnię na osiedlu i dziś się podpytam jaki to koszt. Co damy na szarfie? Jakieś jazzowe pomysły na nadpis?

pzdr
wotoch
wysłane dnia: 24.8.2009 8:46
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 20.2.2004
z: Ciemno
Wiadomości: 645
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Z wieńcem proponuję składkowe po 5 zł od głowy i powinno byc jazz. Sam naliczyłem już 6 osób wiec rachunek jest prosty. Pozostaje tylko kwestia kto się tym zajmie, bo ja raczej z Bytowa go wiózł nie będę.Dobrze by było jakby to ktoś miejscowy się tym zajął a rozliczymy sie na spotkaniu.
Marek Wantoch Rekowski


----------------
„Chto nie chce mòwë òjców tczëc
tén mùszi słëgą cëzëch bëc”

Jark
wysłane dnia: 23.8.2009 21:57
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 12.2.2004
z: Wiôldzi Kack
Wiadomości: 578
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti ...

mijają trzy dni mojej niebytności na Zasobach. Odpalam przeglądarkę, wpisuję adres i co widzę?

W dyskusji: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Wpis Bcirocka: Może być piątek, 18.00 na cmentarzu


Nie wiedziałem, że sprawy zaszły już tak daleko.
A co z wieńcem?

pzdr
Jerk
dino888
wysłane dnia: 22.8.2009 19:34
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 4.2.2007
z: Lëzëno
Wiadomości: 103
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Postaram się być. Jeżeli chodzi o miejsce spotkania Kameli, to Insula była luźną sugestią, ale widzę, że już jest konkretnym planem.

Nie wiem, czy warto jest tam rezerwować miejsce, nie ma tam tłoków, ale wypada to uzgodnić. Zajmę się tym.

Kawiarnia znajduje się na ul. św. Jacka 1. Jest to niedaleko Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-pomorskiej, czyli pałacu Przebendowskich oraz rynku głównego.

To dość daleko od cmentarza, dlatego każdy powien mieć jakiś transport (chyba, że lubi długie spacery, po drodze obejrzy, m. in. Bramę Oliwską).


----------------
zazdrzë na

slowionie.kaszubia.com

rôczã serdecznô

bcirocka
wysłane dnia: 22.8.2009 11:15
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Może być piątek, 18.00 na cmentarzu.
wotoch
wysłane dnia: 22.8.2009 10:00
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 20.2.2004
z: Ciemno
Wiadomości: 645
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Jeżeli już chcemy się spotkać to w piątek. Godzina 18 również wskazana ze względu na to że ja jadę z drugiego końca województwa więc pozwólcie mi dojechać. Ważna jest też kwestia spotkania przy grobie. Czy składamy się na jakąś konkretną wiązankę czy jak?
Chciałbym również abyście podali dokładny adres cmentarza i restauracji w której mamy się spotkać.

Marek Wantoch Rekowski


----------------
„Chto nie chce mòwë òjców tczëc
tén mùszi słëgą cëzëch bëc”

sgeppert
wysłane dnia: 22.8.2009 8:55
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Przekazuję sugestię Jarka Ellwarta, żeby zrobić spotkanie w piątek po pracy, np. o godz. 18, gdyż w sobotę w większości knajp będą wesela, poza tym wiele osób może chcieć spędzić sobotę z rodziną.


----------------
Stanisław Geppert

bcirocka
wysłane dnia: 22.8.2009 8:51
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Pozostaje tylko jeszcze ustalenie godziny spotkania się przy grobie Méstra Jana i zarezerwowanie tylnej salki w"Insuli" (ostatnią sprawą może się zajmie wejherowianin dino888?).

Może spotkamy się o 16.00 na cmentarzu, np. przy bramie głównej (zakładam, że jest jedna brama główna)?

Czy ktoś mógłby napisać, gdzie w Wejherowie znajduje się cmentarz, ewentualnie podać wskazówki, jak tam trafić, dla tych, którzy nie lubią korzystać z map i nawigacji satelitarnej?



dino888
wysłane dnia: 22.8.2009 8:41
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 4.2.2007
z: Lëzëno
Wiadomości: 103
Re: Czy ten portal zaczyna umierać???????
Środowisko, które dalej robi swoje i nie zważa na innych anie okoliczności, w których zysk, poparcie "elit" przyniosą zupełnie inne działania chyba nie da się łatwo rozbić.
Nie ma co się oglądać na nikogo i na nic, trzeba robić swoje.


----------------
zazdrzë na

slowionie.kaszubia.com

rôczã serdecznô

« 1 (2) 3 4 5 »
| Od najstarszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002