Forum
Losowe zdjęcie
Wystawa `Kaszuby,między naturą a kulturą`
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Wybory

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
sgeppert
wysłane dnia: 16.6.2004 13:01
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Wybory
Cytat:
I wcale nie dziwi mnie frekwencja bo zlodzieje brzydza ludzi

Dlaczego zaraz złodziej? Dzięki Programowi Powszechnej Prywatyzacji (świadectwa udziałowe) ojciec Rydzyk miał za co ratować Stocznię Gdańską - kolebkę Solidarności
stolem
wysłane dnia: 16.6.2004 13:18
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 16.6.2004
z:
Wiadomości: 7
Re: Wybory
Ja poczynan jako Ministra Prywatyzacji nie komentuje.
Wielu ludzi nie wie lub nie pamieta, ze kilkuset mieszkancow trojmiasta ma z nim a w zasadzie z jego zona prywatne porachunki z czasow kiedy byla w zarzadzie pewnej spolki developerskiej. To ze Pomorski Eurodeputowany oglosil rozdzielnosc majatkowa nic tu nie zmienia bo prowadza jedno gospodarstwo. Typowy TKM, ale wstyd, ze na kaszubskich glosach. Cytat:

sgeppert napisał:
Cytat:
I wcale nie dziwi mnie frekwencja bo zlodzieje brzydza ludzi

Dlaczego zaraz złodziej? Dzięki Programowi Powszechnej Prywatyzacji (świadectwa udziałowe) ojciec Rydzyk miał za co ratować Stocznię Gdańską - kolebkę Solidarności
sgeppert
wysłane dnia: 16.6.2004 13:40
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Wybory
Cytat:
To ze Pomorski Eurodeputowany oglosil rozdzielnosc majatkowa nic tu nie zmienia bo prowadza jedno gospodarstwo. Typowy TKM, ale wstyd, ze na kaszubskich glosach.

Wcale mnie takie smaczki nie dziwią, raczej byłbym zdziwiony gdybym zobaczył jakiegoś naprawdę uczciwego polityka.

Niedawno czytałem w gazecie o tym, jak właściciel pałacu w Borczu stara się wykurzyć zawadzający mu przydrożny sklepik wykorzystując fakt, że media idą z jego terenu oraz że do niego należy kawałek terenu pomiędzy sklepem a drogą (to spadek po niechlujnie przeprowadzonej likwidacji PGR-u). Owym właścicielem jest ponoć mąż posłanki Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk - tej, która jako jedyna ma kaszubskojęzyczną tablicę na swym biurze poselskim.

("Sąsiedzki konflikt z polityką w tle", Gazeta Wyborcza - Trójmiasto, 7.06.2004)
stolem
wysłane dnia: 16.6.2004 15:02
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 16.6.2004
z:
Wiadomości: 7
Re: Wybory

Moze i nie ma uczciwych ale to są szczyty hipokryzji i ladnie kontrastuje z wyborczym òjc, chcemë le so zażëc


Cytat:

sgeppert napisał:
Cytat:
To ze Pomorski Eurodeputowany oglosil rozdzielnosc majatkowa nic tu nie zmienia bo prowadza jedno gospodarstwo. Typowy TKM, ale wstyd, ze na kaszubskich glosach.

Wcale mnie takie smaczki nie dziwią, raczej byłbym zdziwiony gdybym zobaczył jakiegoś naprawdę uczciwego polityka.

Niedawno czytałem w gazecie o tym, jak właściciel pałacu w Borczu stara się wykurzyć zawadzający mu przydrożny sklepik wykorzystując fakt, że media idą z jego terenu oraz że do niego należy kawałek terenu pomiędzy sklepem a drogą (to spadek po niechlujnie przeprowadzonej likwidacji PGR-u). Owym właścicielem jest ponoć mąż posłanki Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk - tej, która jako jedyna ma kaszubskojęzyczną tablicę na swym biurze poselskim.

("Sąsiedzki konflikt z polityką w tle", Gazeta Wyborcza - Trójmiasto, 7.06.2004)
« 1 2 (3)
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002