Forum
Losowe zdjęcie
Chmielno - pomost
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     tapety kaszubskie

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
tgrabar
wysłane dnia: 14.10.2004 7:49
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 29.10.2003
z: Łódź
Wiadomości: 474
tapety kaszubskie
Usiłowałem, ale bezskutecznie przenieść któreś z prezentowanych zdjęć, często przecież bardzo pięknych, na pulpit komputera. Czy nie można byłoby stworzyć witryny zdjęciowej, z której można by pobierać takie tapety. Sądzę, że korzystali by z tego nie tylko Kaszubi i byłaby to także swego rodzaju promocja regionu. Pozdrawiam tgrabar
Tobacznik
wysłane dnia: 14.10.2004 10:20
Stały bywalec
Zarejestrowany: 25.5.2004
z:
Wiadomości: 52
Re: tapety kaszubskie
To je fejn mësla. Jem za tim, żebë mòżna bëło brac tapétë z Najé Kaszëbów do swòjich kòmputrów. Sóm bëm chcôł zmiéniec swòjã tapétã na jakąs "kaszëbską"


----------------

sgeppert
wysłane dnia: 14.10.2004 13:55
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: tapety kaszubskie
Używając przeglądarki MsIE (ja mam MsIE 6.0 na Win 98) należy na zdjęciu kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać opcję "Ustaw jako tło".

Można też ręcznie zapisać zdjęcie na dysk, przy pomocy programu do obróbki obrazów zapisać to zdjęcie w formacie BMP i ustawić jako tapetę we właściwościach ekranu.

Zdjęcia na Zasobach są w formacie 640x480, dlatego albo trzeba pogodzić się z tym, że będą zajmowały tylko część pulpitu, albo je ręcznie powiększyć licząc się z utratą jakości obrazu.

Jeśli znajdzie się osoba chętna do zajęcia się przygotowaniem obrazów specjalnie na użytek tapet, to jestem otwarty na współpracę. Na razie osobom zainteresowanym pomorskimi tapetami proponuję zajrzeć na stronę http://www.region.jerk.pl/tapety.php .
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002