Forum
Losowe zdjęcie
III Pielgrzymka Kaszubów do Ziemi Świętej - 2005
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Poszukuję książek Anny Łajming !!!!

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
Gość
wysłane dnia: 21.11.2003 13:37
Poszukuję książek Anny Łajming !!!!
Interesują mnie konkretnie te tytuły:
1. "Dzieciństwo"
2. Młode lata
3. Mój dom

Jeśli ktoś wie gdzie je można kupić to proszę o pomoc. Najlepiej byłoby wysyłkowo lub online. Z góry dzięki za pomoc.
Gość
wysłane dnia: 28.11.2003 16:48
Re: Poszukuję książek Anny Łajming !!!!
W sklepiku kaszubskim koło kościoła mariackiego w Gdansku raczej na pewno i pewnie tez w sklepikach "regionalnych"...

adamfwk
wysłane dnia: 1.12.2003 20:27
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.10.2003
z: Piękna Belocja- Lebcz
Wiadomości: 136
Re: Poszukuję książek Anny Łajming !!!!
Proponuję pytać się o ksiazkę pod tytulem "Młodość" a nie "Młode lata" bo o takowej nie słyszałem. Poza tem proszę kupić i przeszytac wszystkie książki, starsze wydania kosztują grosze a są świetne.
pozdrawiam Adamfwk
lepusz
wysłane dnia: 5.12.2003 22:35
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 25.9.2003
z: Kolbudy
Wiadomości: 510
Re: Poszukuję książek Anny Łajming !!!!
Ponieważ również poszukuję ksiażek Anny Łajming za radą Gościa udałem się do owego sklepiku ,lecz niestety na próżno.Sklepik ten poza odzieżą dla niewiast oferuje niewiele więcej pozycji literatury kaszubsko-pomorskiej niż przecie tna księ garnia w Trójmieście.Oczywiscie brak było pozycji wymienionych przez autora zapytania.Wydaje mi sie że najlepiej zaopatrzona pod tym względem jest księgarnia na rynku w Kościerzynie, oraz punkt informacji turystycznej /nieznam dokładnej nazwy/który znajduje się również przy rynku w Kościerzynie.Ostatnio udało mi się tam kupić ksiązkę A. Łajming "Z leśnych pustków".Pozdrawiam.Mark.
sgeppert
wysłane dnia: 8.12.2003 9:33
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Poszukuję książek Anny Łajming !!!!
Kupić to nie wiem, ale wypożyczyć można w Ośrodku Kultury Kaszubsko-Pomorskiej w Gdyni przy Piłsudskiego. Wykaz ich księgozbioru jest tu: http://www.zk-p.pl/xoops/modules/tutorials/viewtutorial.php?tid=56

Staszk
jack-csb
wysłane dnia: 8.12.2003 16:15
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 29.10.2003
z: Chwaszczyno
Wiadomości: 18
Re: Poszukuję książek Anny Łajming !!!!
WITAM ! Książki te można kupić w ,, Domu Kaszubskim " Gdańsk, ul. Straganiarska 20-22, (w biurze Zarządu Głównego ZKP prosić Pana Romana), całość kosztuje 25 zł. Pozdrawiam.
Gość
wysłane dnia: 23.12.2003 21:52
Re: Poszukuję książek Anny Łajming !!!!
W sprawie książek Anny Łajming proszę skontaktować się z Oddziałem ZK-P w Słupsku, od poniedziałku do czwartku około godziny 12-13.
Zenon Kapiszka
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002