Forum
Losowe zdjęcie
Mistrzostwa Polski w Zażywaniu Tabaki 4187
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Kaszëba premierã Pòlsczi!

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
ekaatz
wysłane dnia: 18.11.2007 1:16
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 2.7.2006
z:
Wiadomości: 11
Re: Interes Donalda Tuska czy interes Kaszëbów?
Slôwk mô prôwdã. Ò co terôz jidze?
Czë to tak wiedno mùszi sã kùńczëc?
bcirocka
wysłane dnia: 18.11.2007 19:49
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Re: Interes Donalda Tuska czy interes Kaszëbów?
Mój Szanowny Przedmówca powiedział:
"Donald patrzył perspektywicznie i mierzył wysoko: chciał zająć najważniejsze stanowiska w państwie. Aby zdobyć kaszubsko-pomorski mandat wystarczy zrobić dobrą minę.. Co tam Kaszuby. Prawdziwe interesy robi się w Warszawie, a jak się zapracuje na zaufanie za granicą, to nawet i w Brukseli!"

Co Pan raczy rozumieć przez "kaszubsko-pomorski mandat"? Zgodnie z informacjami PKW na partię obecnego premiera i na niego samego głosowali wyborcy z całej Polski (i z zagranicy).

Ponadto nie rozumiem Pańskiego sformułowania "Co tam Kaszuby". Nie chciałabym Panu nic imputować (na przykład zarzucania komuś lekceważenia Kaszub:), dlatego proszę o wyjaśnienie.

Co do Pańskiego kolejnego stwierdzenia "Prawdziwe interesy robi się w Warszawie, a jak się zapracuje na zaufanie za granicą, to nawet i w Brukseli!", to się z nim całkowicie zgadzam - dużo więcej można zrobić (także dla Kaszub), kiedy jest się w Warszawie i/lub w Brukseli, a nie wtedy, kiedy się pozostaje w naszej pięknej mniejszej Ojczyźnie. Chyba że źle zrozumiałam Pana okrzyk...

Pozostając z szacunkiem
Bogumiła Cirocka


« 1 (2)
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002