Forum
Losowe zdjęcie
Krótka rozprawa między trzema osobami, Panem, Strażakiem a Plebanem
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Ty Piechowski to sobie ze łba wybij

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
pryczkowski
wysłane dnia: 16.5.2008 22:03
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 16.10.2004
z: Toruń
Wiadomości: 6
Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
"nie ma Kaszub bez Polski a bez Polski Kaszub"
jak byłem mały dość się nasłuchałem do komunistycznych świń o czarnym podniebieniu.
Dla hitlersyna Tuska chcesz bym Polskę znienawidzi?
Kupczy ten Tusk ludźmi jak psiakami na targowisku, a Ty mu wierzysz?
"...może przydałby się precedens..."
Ty się zastanów czy chcesz być Kaszubem, czy Niemcem, innej drogi nie ma.
pryczkowski
wysłane dnia: 16.5.2008 22:09
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 16.10.2004
z: Toruń
Wiadomości: 6
Gazeta Wyborcza i Kaszubi?
Ty Piechowski jesteś chory człowieku.
Realista
wysłane dnia: 16.5.2008 22:20
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 26.9.2004
z:
Wiadomości: 243
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Panie Pryczkowski, trafil pan na forum na którym rozmawiaja kulturalni ludzie. Kilkakrotnie polemizowalem z p. Piechowskim na rozne tematy, ale nigdy nie rzucalem wyzwiskami, ani sam nie bylem przez nikogo wyzywany.
Na tym poziomie tu raczej nikt z panem nie bedzie dyskutowal. Proponuje zeby pan wylewal swoje frustracje pod budka z piwem, tam pan znajdzie odpowiednich sluchaczy.
Warszk
wysłane dnia: 17.5.2008 15:15
Stały bywalec
Zarejestrowany: 31.3.2006
z: Rëmiô
Wiadomości: 43
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Jô, jakò jeden z lùbòtników picô piwa (nawetka pòd bùdkama), jem procëm sélaniô wastë Prëczkòwsczégò z jegò pleszczenim pòd ne bùdë. Taczé gôdanié nawetka tam psëje nôstrój Pòzdro.
Jupcew
wysłane dnia: 17.5.2008 20:17
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 18.1.2006
z: z Pomorza :)
Wiadomości: 222
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Panie Andrzeju Pryczkowski, może się Panu nie podobać Donald Tusk i jego przekonania polityczne ale znieważa Pan premiera RP wybranego w demokratycznych wyborach. Obraża Pan także wyborców. Jeżeli chodzi o "precedens:"..mam rozumieć przez to, że Ślązacy są Niemcami, skoro walczą o autonomię. Jeżeli chodzi o myśl ekonomiczno-regionalną proponowabym aby poczytał Pan sobie ( jeżeli oczywiście umie Pan czytać ze zrozumieniem) bardzo dobrą pracę kaszubskiego księdza Profesora dr hab Henryka Skorowskiego "Europa regionu" .
Alicja
wysłane dnia: 18.5.2008 23:19
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 16.1.2005
z: 3miasto
Wiadomości: 525
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Czekam tylko na to że pan posłuży się argumentem że to za niemieckie (czyli oczywiście siłą rzeczy żydowskie) pieniądze. Ja bym szczerze wreszcie chciała zobaczyć te żydowskie i niemieckie (a nawet masońskie i cyklistowskie) pieniądze na kaszubszczyznę, zwłaszcza że polskich - jakoś nie widaaaać.... Chyba że powinnam wymienić okulary na mikroskop.

Alicja


----------------
Ścinanie Kani na DVD
Kaszubski Socjalistyczny Portal Informacyjny

http://a2.mukor.net

pienczke
wysłane dnia: 19.5.2008 9:13
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 31.5.2004
z: lasów Nowego Pomorza
Wiadomości: 310
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Bardzo to wzruszające, panie Jupcew. Dał Pan niewykształconym szkodnikom przykład jak należy pałać swiętym oburzeniem gdy Jego Ekscelencja premier RP wybrany w tzw demokratycznych wyborach obrażon przez nikczemników został.

Szkoda tylko, że zwolennikom obecnego reżymu i innym czytelnikom Gazety Wyborczje z panem Piechowskim i z panem Tuskiem na czele nie przeszkadzało jeździć po poprzednim premierze jak po łysej kobyle. Jakoś wtedy argument o godności urzędu był traktowany jako dowód na rzekomy autorytaryzm złej władzy, która chce zakneblowac usta szlachetnym krytykom zatroskanym o Polskę i kształt światowej demokracji.

Teraz kiedy władza jest już tak dobra, że lepszej być nie może, ostre słowa o osobie formalnie pełniącej obowiazki szefa polskiego rządu są niedopuszczalny krytykanctwem chamów spod budki z piwem.

A przecież Platforma Obywatelska, jej delegaci na forum 'Nasze Kaszuby' i cała inteligencja narodu polskiego, sorry kaszubskiego, krytykantom przecież mówi stanowcze NIE.


----------------

pienczke
wysłane dnia: 19.5.2008 9:19
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 31.5.2004
z: lasów Nowego Pomorza
Wiadomości: 310
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
A że pòd bùdama z piwem to nôlżi je nalézc lubòtników dzysdniowégò rządu tej taczi słowa jak ti Waste Prëczkòwsczigò prawie midze taczima pijusama nabarżi nastrój psëją.


----------------

pienczke
wysłane dnia: 19.5.2008 9:27
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 31.5.2004
z: lasów Nowego Pomorza
Wiadomości: 310
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Tak, oczywiścię, albowiem każdy miłośnik gazety wyborczej,p. Tuska w roli premiera oraz TVN 24 jest kulturalnym zaprawdę człowiekiem, czego udowadniać nie trzeba, gdyż sam fakt iż ogląda TVN24 i powtarza to co tam usłyszał staje za ostateczny dowód. Nie trzeba zatem udowadniać, tak samo jak tego, że każdy pijak to złodziej. A skoro pan Pryczkowski został przez Pana odesłany pod budkę z piwem zatem i on jest pijakiem a stąd też i złodziejem, co należało udowodnić.

A ze złodzidejami i pijakami przeciez kulturalni ludzie nie rozmawiają. To jasne jak słońce Kaszub.


----------------

Realista
wysłane dnia: 19.5.2008 16:17
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 26.9.2004
z:
Wiadomości: 243
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Nie jestem zwolennikiem p. Tuska, ani PO, ani żadnej innej partii, a telewizji nie oglądam wogóle. Każda osoba publiczna, w tym p. Tusk, musi się liczyć z ostrą krytyka (sam nieraz go tutaj krytykowałem). Ale co innego jest ostra krytyka i polemika a co innego chamskie, agresywne obrażanie i rzucanie epitetami, zarówno pod adresem polityków jak i innych uczestników forum. Dzisiaj "hitlersynem" jest p. Tusk, jutro inne osoby które nie spełniają norm rasowych ustalonych przez środowiska katolicko-nacjonalistyczne, a pojutrze wszyscy Kaszubi i Ślązacy.

Polemika z p. Pryczkowskim jest nie tylko mało interesująca pod względem intelektualnym, co wręcz niemożliwa. Co to ma oznaczać "Kupczy ten Tusk ludźmi jak psiakami na targowisku"? Jak z takim stwierdzeniem polemizować, gdzie tu jakieś konkrety? Ponadto polemika z p. Pryczkowskim jest mało przyjemna, bo za chwilę pod naszym adresem może polecieć jakaś obelga. Polemizowanie z p. Pryczkowskim to jak kopanie się z koniem. Ja dziękuję, pasuję.
(1) 2 »
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002