Forum
Losowe zdjęcie
Rekowo Górne k/ Redy
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Ty Piechowski to sobie ze łba wybij

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
Warszk
wysłane dnia: 19.5.2008 16:53
Stały bywalec
Zarejestrowany: 31.3.2006
z: Rëmiô
Wiadomości: 43
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Cytat:

pienczke napisał:
A że pòd bùdama z piwem to nôlżi je nalézc lubòtników dzysdniowégò rządu tej taczi słowa jak ti Waste Prëczkòwsczigò prawie midze taczima pijusama nabarżi nastrój psëją.


Hehe, jeżlë to ò mie jidze, to jô lubòtnikã negò rządu nie jem Téj ne le blós taczim pitóm nie pasëją jegò słowa... Mòże nen Prëczkòwsczi za wiele ti trôwë pôli, co to òna slédno je na topie? Móm czëté, że to prawie òd tegò pleszcze sã taczé głëpòtë
Alicja
wysłane dnia: 19.5.2008 19:39
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 16.1.2005
z: 3miasto
Wiadomości: 525
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Cytat:
Mòże nen Prëczkòwsczi za wiele ti trôwë pôli, co to òna slédno je na topie? Móm czëté, że to prawie òd tegò pleszcze sã taczé głëpòtë

Eeee tam, od trawy ludzie są raczej głupiomądrzy a tu taką powagą wieje, że to chyba jakiś mocniejszy towar

Ala


----------------
Ścinanie Kani na DVD
Kaszubski Socjalistyczny Portal Informacyjny

http://a2.mukor.net

pienczke
wysłane dnia: 20.5.2008 7:07
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 31.5.2004
z: lasów Nowego Pomorza
Wiadomości: 310
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
Wierã pôlëł le so nie zacigôł, témù jégò słowa w górzu rzekłé tak czësto bùten szëkù téż nie są.


----------------

Jupcew
wysłane dnia: 20.5.2008 16:10
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 18.1.2006
z: z Pomorza :)
Wiadomości: 222
Re: Ty Piechowski to sobie ze łba wybij
nikogo pod budkę z piwem nie posyłałem, jednak byłem zbulwersowany formą wypowiedzi. Każdy ma prawo do swoich przekonań jednak tak agresywna forma wypowiedzi mi osobiście nie odpowiada. Nie będę bronił na siłę polityków tej czy innej opcji. Jednak jestem pełen uznania dla tych, którzy korzystając z mandatu posła czy senatora walczą o kaszubskie interesy bez względu na to czy są z PIS czy PO. Osobiście uważam, że ideologie komunistczne czy socjalistyczne są wrogie duchowi Pomorza, dlatego osoby które deklarują się jako antykomuniści czy ofiary ustroju komunistycznego a postępują jak czerwoni nie będą osobiście przeze mnie tolerowani, stąd i moja wcześniejsza wypowiedź.
« 1 (2)
| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002