Forum
Losowe zdjęcie
Studzienice - zimą_04
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     kolejka trasa - Kartuzy-Lęborg -łeba

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
nawcz
wysłane dnia: 23.6.2008 14:02
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 23.6.2008
z: Nawcz-gm. łęczyce
Wiadomości: 4
kolejka trasa - Kartuzy-Lęborg -łeba
Witam
niebawem osiedle sie w tym pięknym regionie , koncze budowe domu przy przepięknej aleji Lip w Nawczu .
interesuje mnie rozwoj i poznanie tej pięknej krainy,oczywiscie kultura tez mnie interesuje jednak bardziej stawiam na rozwoj
poniewaz bez tego wszystko zamiera a kultura się cofa pozostając jedynie skansenem i niestety na takie stronki tylko tu trafiam, byc moze zle szukam
bardzo chce poznac ludzi organizacje zajmujące się ważkimi sprawami dalszego rozwoju regionu ,
szukam kontaktu i trochę tu błądze ,niestety głownie trafiam na opisy przeszłosci , prosze o kontakt osoby zajmujące się bąc myslące lub mające plany dalszego rozwoju Kaszub
z uszanowaniem
Marek
slowk
wysłane dnia: 23.6.2008 21:23
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 31.5.2007
z: Lëzëno/Wejrowò
Wiadomości: 140
Re: kolejka trasa - Kartuzy-Lęborg -łeba
Witam Marka

Ciekawie piszesz Marku choć dość ogólnie. Poza tym nie podajesz do siebie żadnego kontaktu e-mailowego.Jeżeli chcesz się w coś włączyć to zapraszam do najliczniejszej organizacji lokalnej na Pomorzu do Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego choć są i inne aktywne społeczności ale o mniejszym zasięgu.W końcu można samemu coś zorganizować.

Słôwk
niedaleko Nawcza - z Luzina


nawcz
wysłane dnia: 24.6.2008 20:44
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 23.6.2008
z: Nawcz-gm. łęczyce
Wiadomości: 4
Re: kolejka trasa - Kartuzy-Lęborg -łeba
Witam
dzięki za odpowiec , wchodziłem na stronke kaszubskiego stowazyszenia lecz niestety nie mogłem dowiedziec sie nic
o dalszym planowanym rozwoju tego rejonu
niestety ogłoszenja informacyjne dotyczyły głownie imprez itp
byc moze będe musiał udac się na zebranie moze w ten czas zasięgne jakis informacji
jestem zainteresowany bardzo kolejką ktora została pare lat temu wyłączona z ruchu na trasie Koscierzyna -Lębork
obecnie mamy bardzo drogie paliwo więc urochomienie tej trasy byłoby opłacalne tym bardziej ze gminy moga dostac dofinansowanie z UE
ale chyba nie takie małe głowy o tym myslą jak moja
z tym ze chcjałbym cos sie dowiedziec jakie są plany , czy trasy rowerowe itp jest tego wiele niestety natrafiam tu głownie na reklame pensionacikow i zbieranje składek
czy wychodzi jakis biuletyn z informacja o dotacjach z uni dla tego regionu i plan rozwoju ?
następna sprawa to-interesuje mnie kuchnia kaszubska
jestem kucharzem szukam np. ksiązki kulinaria kaszub
czy jakies wydawnictwo tego typu cos wydało ?
ja pochodze ze sląska -wrocław chocjaz w trojmiescie mieszkam juz 20 lat jednak bardzo mało znam kaszuby
pozdrawiam
Marek


| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002