Forum
Losowe zdjęcie
Półwysep Helski - nasada
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Wybory

| Od najstarszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
stolem
wysłane dnia: 16.6.2004 15:02
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 16.6.2004
z:
Wiadomości: 7
Re: Wybory

Moze i nie ma uczciwych ale to są szczyty hipokryzji i ladnie kontrastuje z wyborczym òjc, chcemë le so zażëc


Cytat:

sgeppert napisał:
Cytat:
To ze Pomorski Eurodeputowany oglosil rozdzielnosc majatkowa nic tu nie zmienia bo prowadza jedno gospodarstwo. Typowy TKM, ale wstyd, ze na kaszubskich glosach.

Wcale mnie takie smaczki nie dziwią, raczej byłbym zdziwiony gdybym zobaczył jakiegoś naprawdę uczciwego polityka.

Niedawno czytałem w gazecie o tym, jak właściciel pałacu w Borczu stara się wykurzyć zawadzający mu przydrożny sklepik wykorzystując fakt, że media idą z jego terenu oraz że do niego należy kawałek terenu pomiędzy sklepem a drogą (to spadek po niechlujnie przeprowadzonej likwidacji PGR-u). Owym właścicielem jest ponoć mąż posłanki Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk - tej, która jako jedyna ma kaszubskojęzyczną tablicę na swym biurze poselskim.

("Sąsiedzki konflikt z polityką w tle", Gazeta Wyborcza - Trójmiasto, 7.06.2004)
sgeppert
wysłane dnia: 16.6.2004 13:40
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Wybory
Cytat:
To ze Pomorski Eurodeputowany oglosil rozdzielnosc majatkowa nic tu nie zmienia bo prowadza jedno gospodarstwo. Typowy TKM, ale wstyd, ze na kaszubskich glosach.

Wcale mnie takie smaczki nie dziwią, raczej byłbym zdziwiony gdybym zobaczył jakiegoś naprawdę uczciwego polityka.

Niedawno czytałem w gazecie o tym, jak właściciel pałacu w Borczu stara się wykurzyć zawadzający mu przydrożny sklepik wykorzystując fakt, że media idą z jego terenu oraz że do niego należy kawałek terenu pomiędzy sklepem a drogą (to spadek po niechlujnie przeprowadzonej likwidacji PGR-u). Owym właścicielem jest ponoć mąż posłanki Doroty Arciszewskiej-Mielewczyk - tej, która jako jedyna ma kaszubskojęzyczną tablicę na swym biurze poselskim.

("Sąsiedzki konflikt z polityką w tle", Gazeta Wyborcza - Trójmiasto, 7.06.2004)
stolem
wysłane dnia: 16.6.2004 13:18
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 16.6.2004
z:
Wiadomości: 7
Re: Wybory
Ja poczynan jako Ministra Prywatyzacji nie komentuje.
Wielu ludzi nie wie lub nie pamieta, ze kilkuset mieszkancow trojmiasta ma z nim a w zasadzie z jego zona prywatne porachunki z czasow kiedy byla w zarzadzie pewnej spolki developerskiej. To ze Pomorski Eurodeputowany oglosil rozdzielnosc majatkowa nic tu nie zmienia bo prowadza jedno gospodarstwo. Typowy TKM, ale wstyd, ze na kaszubskich glosach. Cytat:

sgeppert napisał:
Cytat:
I wcale nie dziwi mnie frekwencja bo zlodzieje brzydza ludzi

Dlaczego zaraz złodziej? Dzięki Programowi Powszechnej Prywatyzacji (świadectwa udziałowe) ojciec Rydzyk miał za co ratować Stocznię Gdańską - kolebkę Solidarności
sgeppert
wysłane dnia: 16.6.2004 13:01
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Wybory
Cytat:
I wcale nie dziwi mnie frekwencja bo zlodzieje brzydza ludzi

Dlaczego zaraz złodziej? Dzięki Programowi Powszechnej Prywatyzacji (świadectwa udziałowe) ojciec Rydzyk miał za co ratować Stocznię Gdańską - kolebkę Solidarności
stolem
wysłane dnia: 16.6.2004 12:58
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany: 16.6.2004
z:
Wiadomości: 7
Re: Wybory
Mnie nie bylo do smiechu juz kiedy zobaczylem lidera 1 listy. Ja nie jestem rozczarowany bo niczego dobrego sie nie spodziewalem (2 mandaty z jednej listy byly fikcja) a swoj glos zmarnowalem z czystym sumieniem. I wcale nie dziwi mnie frekwencja bo zlodzieje brzydza ludzi.Cytat:

piechowski napisał:
Cytat:

sgeppert napisał:
Cytat:
Zgodnie z hasłem: "Lepiej wybrać Polaka niż Brunona Synaka!"

Eeee... a gdzie umiar i rozsądek???


A gdzie sens off humor?

adamfwk
wysłane dnia: 15.6.2004 21:43
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.10.2003
z: Piękna Belocja- Lebcz
Wiadomości: 136
Re: Wybory
wiem że i tak w PE nikt nic dla nas i naszego regionu nie zrobi
przeciez tez uważam że należy raczej walczyć o autonomnię na naszym własnym podwórku.
ale czy wielcy ludzie na nobilitują narodów?
Kim byli by dziś polacy bez Kopernika i Skłodowskiej?
Może uda nam się zrobić jakiegoś Kaszubę "wielkim" a myślełem że te wybory były taką możliwością,

Może się mylę

Poza tym to na pewno nie jest dla mnie "godna reprezentacja" mojego województwa.
Swoją drogą co to za ordynacja u nas panuje, skoro jako druga wchodzi pani która była piąta...

pozdrawiam
Kaszuba i Obywatel Rzeczypospolitej.


----------------
Viva la Kaxubia......

sgeppert
wysłane dnia: 15.6.2004 21:01
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Wybory
Cytat:
Nie może nim być skoro jest żyrafą... chodzi mi raczej o wzrost.

To kim jest Marek Kwidziński, który solidnie musi się schylać w drzwiach?
Gospi
wysłane dnia: 15.6.2004 20:18
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 23.4.2004
z: Gduńsk
Wiadomości: 93
Re: Wybory
Też mogę potwierdzić, że Tomek nie jest wielbłądem. Nie może nim być skoro jest żyrafą . Nie mam nic do jego szyi, ale chodzi mi raczej o wzrost. A taki niepozorny...
sgeppert
wysłane dnia: 15.6.2004 19:39
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Wybory
Z punktu widzenia humoru to bardziej już podoba mi się hasło "Nikt mnie nie przekona żeby głosować na Symeona" (od razu podkreślam, że przed wyborami nie głosiłem tego hasła, jedyne moje publiczne nawiązanie do niego było pytaniem "kto mnie przekona...").

Hasło "wolę Polaka niż Synaka" ma nieprzyjemny wydźwięk ksenofobiczny i niczego pozytywnego nie głosi. Publicznie się pod nim podpisując narażasz się, że nieznający Ciebie lub Ci nieżyczliwi podchwycą to i przypną Ci etykietkę tępego radykała (którym akurat wiem, że nie jesteś) i w debatach zamiast przedstawiać swoje poglądy będziesz musiał udowadniać, że nie jesteś wielbłądem (o czym też wiem bo Cię widziałem, a przynajmniej dobrze się maskujesz ).

Staszk
tczewianin
wysłane dnia: 15.6.2004 18:55
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 17.7.2003
z: Pietzkendorf-Müggau
Wiadomości: 779
Re: Wybory
Cytat:

sgeppert napisał:
Cytat:
Zgodnie z hasłem: "Lepiej wybrać Polaka niż Brunona Synaka!"

Eeee... a gdzie umiar i rozsądek???


A gdzie sens off humor?


----------------
----------------------------------------------------------------
- Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

(Józef Piłsudski do hr. Skarżyńskiego)

(1) 2 3 »
| Od najstarszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002