Forum
Losowe zdjęcie
Kościół w Tuchomiu
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Kogo zaproponować na patrona ulicy w gminie Kolbudy? - pilne!

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
pienczke
wysłane dnia: 8.2.2011 15:35
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 31.5.2004
z: lasów Nowego Pomorza
Wiadomości: 310
Kogo zaproponować na patrona ulicy w gminie Kolbudy? - pilne!
Mam zwyczajową możliwość zaproponować nazwę ulicy w jednej z miejscowości gminy Kolbudy. Propozycja będzie oczywiscie podlegała zatwierdzeniu przez sąsiadów, zebranie wiejskie i radę gminy. Osobiście myślę o prof Gerardzie Labudzie, ale Labuda mimo iż, wielki Pomorzanin, nie był związany z Kolbudami ani tamtejsza okolicą.

Kolbudy jak wiadomo przed wojną były we Frajsztadze, teraz to ziemie odzyskane, ludność napływowa, sentymentu do Ceynowy ani Trepczyka tu nie znajdę. A może wręcz niechęć do 'skaszubiania' gminy ("przecież jesteśmy w Europie, jest postęp, nie chcemy wiochy" itp). Kontrkandydatury pewnie będę miał lokalne. Chciałbym skorzystać z tej szansy i zamieścić w obrocie publicznym kogoś ważnego dla Pomorza i Kaszub. Pewnie nic z tego nie bedzie, ale chociaż spróbuję.

Jesz roz:
Kto z kaszubskich/ pomorskich zasłużonych miał bliższy zwiazek z Kolbudami ?

Drëszë, pòmòżeta!


----------------

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
 » Kogo zaproponować na patrona ulicy w gminie Kolbudy? - pilne! pienczke 8.2.2011 15:35
     Re: Kogo zaproponować na patrona ulicy w gminie Kolbudy? - pilne! Jark 8.2.2011 16:45
       Re: Kogo zaproponować na patrona ulicy w gminie Kolbudy? - pilne! CzDark 8.2.2011 17:47
         Re: Kogo zaproponować na patrona ulicy w gminie Kolbudy? - pilne! fopke 8.2.2011 19:43
           Re: Kogo zaproponować na patrona ulicy w gminie Kolbudy? - pilne! pienczke 9.2.2011 9:39
             Re: Kogo zaproponować na patrona ulicy w gminie Kolbudy? - pilne! CzDark 10.2.2011 7:42

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002