Forum
Losowe zdjęcie
Świdwin - panorama miasta
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Kurs języka kaszubskiego na UG

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
bcirocka
wysłane dnia: 1.3.2007 10:02
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 10.12.2004
z: Przodkowo
Wiadomości: 530
Kurs języka kaszubskiego na UG
Tydzień temu na stronie Pomoranii znalazłam taką informację:
"Wydział Filologiczno Historyczny UG przy współpracy Klubu Studenckiego "Pomorania" organizuje kurs języka kaszubskiego dla studentów i osób zainteresowanych.
Kurs będzie miał charakter ćwiczeń odbywających się raz w tygodniu w semestrze letnim
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału
w kursie".

Jako "osoba zainteresowana" poczułam się "serdecznie zaproszona", więc zgłosiłam chęć udziału w kursie. Miałam szczęście, znalazło się dla mnie miejsce! Wczoraj byłam na pierwszej lekcji (a właściwie już drugiej, bo pierwszą, niestety, przegapiłam).

Lekcja kaszubskiego bardzo, bardzo mi się podobała, osoba prowadząca ćwiczenia jest absolutną profesjonalistką! Nie dość, że przepięknie mówi po kaszubsku, przygotowała ciekawy konspekt lekcji i świetnie nawiązuje kontakt z kursantami, w dodatku doskonale wyważa proporcje między przekazywaniem treści nowych a odwoływaniem się do spraw już znanych słuchaczom.
Dlaczego mówię o prowadzącej kurs "osoba"? Ponieważ nie wiem, kim jest, a nie miałam odwagi zapytać o jej nazwisko :(

Chciałabym w tym miejscu serdecznie podziękować organizatorom kursu za umożliwienie mi wzięcia w nim udziału.
bc

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
 » Kurs języka kaszubskiego na UG bcirocka 1.3.2007 10:02
     Re: Kurs języka kaszubskiego na UG magna 5.3.2007 17:06
       Re: Kurs języka kaszubskiego na UG bcirocka 5.3.2007 22:47
     Re: Kurs języka kaszubskiego na UG aska 7.3.2007 16:27
       Re: Kurs języka kaszubskiego na UG bcirocka 8.3.2007 0:14

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002