Forum
Losowe zdjęcie
Zdewastowana tablica - Pogórze
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     VI Konferencja Regionalistów Rzucewie

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
Jark
wysłane dnia: 15.5.2009 22:48
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 12.2.2004
z: Wiôldzi Kack
Wiadomości: 578
Re: VI Konferencja Regionalistów Rzucewie
Obu rękami podpisuje się pod postem Dariusza Szymikowskiego. Tegoroczna konferencja była drugą, w której miałem przyjemność uczestniczyć. Ubiegłoroczna - w Starbieninie była dla mnie wielkim zaskoczeniem - organizacyjnie i programowo dopięta na ostatni guzik, z wszystkimi ważnymi elementami (referaty, dyskusja, wspólne biesiadowanie). Dzisiejsza, w Rzucewie, potwierdziła że to nie był ewenement, że tak się to robi na Nordzie.
Nie będę porównywać jej z "wojewódzką" konferencją w Żukowie, bo to zupełnie inne kategorie wagowe. Dobrze dla regionalistów byłoby, aby organizatorzy żukowskiej konferencji zobaczyli jak to się robi na ziemi puckiej i wejherowskiej.

Edukacyjna zakładka na naszychkaszubach.pl to także doskonały pomysł. Skoro jest to dziś główne pole wymiany poglądów i okołokaszubskiej dyskusji to naturalnym wydaje się, że tu warto także przyciągać nauczycieli-regionalistów.

Tomasz Fopke w cześci artystycznej m.in. shiphopował "Kaszëbsczé jezora". W tym duch organizatorom mogę powiedzieć jedynie SZACUN



Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   VI Konferencja Regionalistów Rzucewie kaszeba 15.5.2009 21:08
   » Re: VI Konferencja Regionalistów Rzucewie Jark 15.5.2009 22:48
     Re: VI Konferencja Regionalistów Rzucewie sgeppert 15.5.2009 22:58
       Re: VI Konferencja Regionalistów w Rzucewie kaszeba 16.5.2009 5:24

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002