Forum
Losowe zdjęcie
Ptak....
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie?

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
Kmicic
wysłane dnia: 14.2.2011 19:47
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 12.2.2011
z: Chònice
Wiadomości: 577
Re: A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie?
To, że został wybrany nowy burmistrz Żukowa, moim zdaniem, jest normalnym skutkiem demokracji i to rozumiem. Lecz zupełnie nie mogę zrozumiec, dlaczego kazał zdjąc kaszubskie flagi? I to zaraz na początku swojego urzędowania! Pana marszałka Struck to już zupełnie nie rozumiem, tym bardziej, że zawsze był dla mnie autorytetem.
Co do kaszubskiej solidarności i lojalności, to odnoszę wrażenie, że niektóre osoby próbują na wszelkie sposoby skłócac Kaszubów. To jest oczywiście tylko moje, subiektywne byc może, odczucie. Mam nadzieję, że oprócz nowego burmistrza w Radzie Miasta Żukowo, są jeszcze prawdziwi Kaszubi!


----------------
Tadeùsz

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie? pienczke 28.1.2011 10:53
     Re: A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie? bcirocka 28.1.2011 18:09
     Re: A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie? CzDark 28.1.2011 18:21
       Re: A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie? Jark 31.1.2011 21:30
         Re: A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie? sgeppert 31.1.2011 21:42
       Re: A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie? bcirocka 1.2.2011 17:23
   » Re: A właściwie dlaczego Albin Bychowski przegrał w Żukowie? Kmicic 14.2.2011 19:47

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002