Forum
Losowe zdjęcie
Kaszubska chata
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote!

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
Pendzel
wysłane dnia: 6.7.2011 1:09
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 7.1.2011
z: Kãbłowò
Wiadomości: 115
Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote!
Masz rację. Cieszę się, iż w błędnym przekonaniu tkwiłem. Aczkolwiek czytałem o tym wystąpieniu i raczej podzielam pogląd osoby (nie pamiętam kogo), która pisała na niniejszym forum, że słuchacze nie do końca zrozumieli się z mówcą, co mogło wynikać z rozbieżnych paradygmatów myśli. Kaszubi ci przyjęli, niepotrzebnie według mnie, pozycję atakowanego, kiedy ataku rzeczywiście nie było. Emocje należy na wodzy trzymać w czasie jakichkolwiek publicznych wystąpień, oracji, wykładów, seminariów itp. Lepiej po takim wydarzeniu na spokojnie spytać się autora, co miał na myśli, jakich skrótów myślowych użył, co obrał sobie za cel. Jednak teraz zszedłem z tematu.
Co do tego ogłoszenia z Polski Dziennika Bałtyckiego, to też je widziałem i zrobiło mi się wstyd za tego pana Bonkowskiego. Będę o nim pisał pan, ponieważ należy szanować każdego i z racji różnicy wiekowej między nim a mną. Pokonajmy go tym, czego on nie posiada - zrozumieniem i tolerancją. W końcu zobaczy, że patrzył na wszystko przez brudne okulary i zrzuci z oczu klapki.


----------------
Bëcë Kaszëbą òznôczô bëcë Słowianinã.

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Jark 4.6.2011 17:31
     Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Kmicic 4.6.2011 21:01
     Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Tites 4.7.2011 22:37
       Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Kmicic 5.7.2011 20:31
       Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Pendzel 5.7.2011 20:44
         Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Tites 5.7.2011 22:17
         » Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Pendzel 6.7.2011 1:09
             Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Tites 6.7.2011 8:31
               Re: Specialite de la maison Cachoube - Bonkowski sote! Pomuorshi_Wend 6.7.2011 12:12

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002