Forum
Losowe zdjęcie
100. rocznica urodzin Józefa Bruskiego
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Gdzie dostać...

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
sgeppert
wysłane dnia: 3.9.2004 15:17
Dobrzińc Najich Kaszëb
Zarejestrowany: 17.6.2003
z: 索波特
Wiadomości: 1608
Re: Gdzie dostać...
Cytat:
z pewnością również związany z uwagami ze strony władz organizacji w kwestii przywłaszczenia przez moderatora adresu organizacji

Do tej jednej sprawy się ustosunkuję, bo nie chcę, żeby zmiana nazwy portalu była odbierana jako jakaś forma "ucieczki" przed uwagami niektórych członków Zrzeszenia. Nazwę Zasoby Kaszubsko-Pomorskie zachowuję jako nadtytuł serwisu Nasze Kaszuby i nadal używam jej poza środowiskiem ściśle kaszubskim. Adres www.zk-p.pl zachowuję, serwis jest bez zmian pod nim dostępny. Nie przyjmuję stwierdzeń o rzekomym przywłaszczeniu adresu, bo ten adres nigdy nie należał do Zrzeszenia (nb. nie słyszałem, by Zrzeszenie w jakikolwiek sposób reagowało na zajęcie adresu www.zkp.pl przez Związek Kuźni Polskich). Zarejestrowałem domenę zk-p.pl z myślą o zatrzymaniu jej w kaszubskim środowisku, zaraz potem sygnalizując Zrzeszeniu gotowość do podjęcia współpracy, nie stawiając żadnych warunków wstępnych - to niektórzy przedstawiciele Zrzeszenia na moją gotowość odpowiedzieli przypisywaniem mi złych intencji.

W ciągu ostatnich 3 lat adres www.zk-p.pl został związany z określonym znaczeniem i dorobkiem, który nie może zostać zaprzepaszczony. Dalej jednak jestem otwarty na rzetelną współpracę ze Zrzeszeniem - organizacją, której wiele dokonań budzi mój szczery szacunek.
Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   Gdzie dostać... Gospi 29.8.2004 18:45
     Re: Gdzie dostać... mkwidzinski 29.8.2004 19:51
     Re: Gdzie dostać... sgeppert 29.8.2004 19:55
       Re: Gdzie dostać... Gospi 29.8.2004 20:50
         Re: Gdzie dostać... Korda 2.9.2004 23:10
         » Re: Gdzie dostać... sgeppert 3.9.2004 15:17
             Re: Gdzie dostać... Korda 3.9.2004 19:07
     Re: Gdzie dostać... Korda 22.12.2004 20:56

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002