Forum
Losowe zdjęcie
Borowy Młyn. Obchody zakończenia II wojny światowej
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Dokąd zmierza ZKP - pyta Waldemar Rekść

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
gwidonus
wysłane dnia: 5.2.2005 21:06
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 21.6.2004
z:
Wiadomości: 82
Re: Dokąd zmierza ZKP - pyta Waldemar Rekść
Moja wypowiedź wiele nie wniesie, ale powiem.

1. NMP i tak nikt nie czyta. Public relations wazniejsze od tłumaczenia, że czarne jest czarne.
2. To to jest forum jakiejś gazety?? Dlaczego ja nic nie wiem
3.
Cytat:
Żyjemy nie w Republice Środkowo-Europejskiej, tylko w Rzeczypospolitej Polskiej i należy zadać pytanie, co w NASZYM kraju robi ktoś, dla kogo miano Polaka jest obelżywe?!

Tutaj jest cały pies pogrzebany. Niektórzy nie moją pojąć, że państwo nie ma nic wspólnego z narodem i narodowością. I nie miało aż do XIX w.
4. Pieniądze zagarnięte przez rząd obywatelom generalnie są wydawane na strzelanie sobie w nogę, albo po prostu wyrzucane w błoto. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że pieniądze siłą zabrane mieszkającym lub pracującym w Polsce ludziom są wydawane również na inne szkodliwe organizacje i cele. Jestem przeciwny dofinansowywaniu czegokolwiek, a zwłaszcza ZK-P z budżetu, dlatego że nie chę, żeby ZK-P szkodziło nadal kaszubom, chociażby robiąc takie numery jak popularyzowanie ultrapolskiej ortografii kaszubskiej.
5. Przy okazji chciałbym zaapelować do "pana von" żeby nie nazywał LPR "ultraprawicowymi oszołomami", bo to nie zadna prawica, to zwyczajni socjaliści, żeby nie powiedzieć wprost "komuchy". A od oszołomów, jeśli rozumieć ich jako ludzi oszołomionych, to roi się na lewicy. Do której to zalicza się LPR. Tylko że to lewica pobożna.
Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   Dokąd zmierza ZKP - pyta Waldemar Rekść sgeppert 5.2.2005 12:21
   » Re: Dokąd zmierza ZKP - pyta Waldemar Rekść gwidonus 5.2.2005 21:06
       Re: Dokąd zmierza ZKP - pyta Waldemar Rekść sgeppert 5.2.2005 21:30
     Re: Dokąd zmierza ZKP - pyta Waldemar Rekść kamfor 8.2.2005 11:40

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002