Forum
Losowe zdjęcie
Elektrownia wodna Żarnowiec
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Admin w szpitalu

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
tczewianin
wysłane dnia: 24.7.2007 12:06
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 17.7.2003
z: Pietzkendorf-Müggau
Wiadomości: 779
Re: Admin w szpitalu
Cytat:

sgeppert napisał:
Dziękuję wszystkim za pamięć i życzenia. (...) Rozumiem jakieś epitafium pośmiertne, ale laurki z okazji zwykłej diagnostyki...


Nigdy nie wiadomo jaką diagnozą może się zakończyć "zwykła diagnostyka", a nikt Ci źle nie życzy.

Cytat:

Przy okazji praktyczne spostrzeżenie z realiów czasu protestu lekarzy. Obecnie lekarze nie wystawiają "oficjalnej" dokumentacji, w tym zwolnień na drukach ZUS. Na karcie informacyjnej otrzymałem zalecenie unikania wysiłku fizycznego przez pewien czas - jednak, moim zdaniem, ten zapis jest zbyt ogólny by traktować go jako "nieoficjalne" zwolnienie. Jednakże bez większych problemów udało mi się uzyskać zapis zalecający niepodejmowanie pracy zawodowej w określonym terminie.

Pozdrawiam wszystkich i nie życzę nikomu konieczności korzystania z usług służby zdrowia - ani w czasie protestu lekarzy, ani nigdy indziej.


Mógłbym na ten temat napisać książkę. Moja żona jest w zagrożonej ciąży, to co przeżyliśmy w ciągu ostatnich miesięcy przypomina horror. Niech mi nikt nie mówi o lekarskiej przysiędze Hipokratesa, chyba że to przysięga HIPOKRYTESA - przede wszystkim nie szkodzić sobie. Czterech ginekologów w Pucku odmówiło prowadzenia ciąży, odsyłając do poradni w Gdańsku, która strajkuje. Stamtąd odesłali do Pucka itd. Po 4 miesiącach mamy lekarza prowadzącego i uważamy to za wielki sukces. Po dwutygodniowym pobycie w szpitalu żona nie otrzymała zwolnienia L4 i gdyby nie życzliwość pracodawcy, nie dostałaby połowy pensji, która i bez tego jest śmieszna.

Aż mi się ciśnie na usta przebój "Grupy Operacyjnej":
"Taki mam kraj, jak potrafimy zrobić!
Niech nie będzie niczego, niech żyje Kononowicz!"


----------------
----------------------------------------------------------------
- Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

(Józef Piłsudski do hr. Skarżyńskiego)

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   Admin w szpitalu tczewianin 18.7.2007 20:43
     Re: Admin w szpitalu ZbynekS 18.7.2007 21:31
     Artykuły/wiadomości (Re: Admin w szpitalu) mkwidzinski 18.7.2007 22:46
       Re: Artykuły/wiadomości (Re: Admin w szpitalu) anej13 18.7.2007 22:56
         Re: Artykuły/wiadomości (Re: Admin w szpitalu) bcirocka 19.7.2007 10:06
     Re: Admin w szpitalu sgeppert 20.7.2007 18:49
       Re: Admin w szpitalu tgrabar 20.7.2007 20:36
       Re: Admin w szpitalu bcirocka 21.7.2007 10:49
     » Re: Admin w szpitalu tczewianin 24.7.2007 12:06

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002