Forum
Losowe zdjęcie
XIV Zjazd Kaszubów
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
tczewianin
wysłane dnia: 30.5.2008 8:30
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 17.7.2003
z: Pietzkendorf-Müggau
Wiadomości: 779
Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie
Czytałem artykuł "Zabawy ze swastyką". Pominąwszy inne wątki jestem przekonany, że środowisko "rekonstruktorów" jest nieźle zinfiltrowane przez służby specjalne, albo ma wśród siebie "kreta" czy nawet kilku. Nie jest to nic dziwnego, zważywszy na fakt, że niektórzy z tych panów to byli policjanci, albo "byli" policjanci, którzy lubią zabawy z bronią i łączą przyjemne z pożytecznym.

Tym niemniej życzyłbym sobie w Polsce takiego egzekwowania prawa w kwestii symboli nazistowskich jak jest w Niemczech. Znam trochę sprawę i odnoszę wrażenie, że najwięcej hitlerowskich mundurów szyje się obecnie nad Wisłą. Trudno to określić inaczej niż "hańbą domową".

***

Co do niemieckiej reklamówki to wcale mnie nie zabolała. Po pierwsze dotyczy Polaków, a nie Kaszubów. Po drugie - pokażcie mi w Polsce stację TV, która wyemituje spot, na którym polscy kibice sikają w rytmie Mazurka Dąbrowskiego, albo Marsza Kaszubskiego. Moim zdaniem spot jest nie tyle antypolski, ile autoironiczny - obnaża tępotę kibiców.

Piech

PS Nie wrzucaj wszystkich Polaków do jednego wora. Kilku z nich znam - sympatyczni ludzie.


----------------
----------------------------------------------------------------
- Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

(Józef Piłsudski do hr. Skarżyńskiego)

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie tczewianin 28.5.2008 8:18
     Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie slowk 28.5.2008 21:08
       Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie mkwidzinski 28.5.2008 21:19
         Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie slowk 29.5.2008 20:56
           Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie Realista 29.5.2008 21:04
             Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie wotoch 30.5.2008 7:08
             » Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie tczewianin 30.5.2008 8:30
                 Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie sgeppert 30.5.2008 9:10
                 Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie adamfwk 30.5.2008 9:34
                   Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie Jupcew 30.5.2008 11:16
                   Re: Erika Steinbach wypędzona... z uniwersytetu w Poczdamie CzDark 31.5.2008 20:17

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002